Divadlo Kampa
Divadlo Kampa
Divadlo Kampa

Komentáře
 1. Dana Horakova

  Dana HorakovaPřed 41 minutou

  Super ....bavila jsem se skvele , dekuji 👍

 2. Jan Gajdoš

  Jan GajdošPřed hodinou

  Tím Šlemíkem ste to zachránili ...jinak tak na piču, jako teď tak fše od Vás...

 3. ХХХ АMАTEUR SЕХ VIDЕО - СLIСK HЕRE

  ХХХ АMАTEUR SЕХ VIDЕО - СLIСK HЕREPřed 4 hodinami

  *hotslut.ru* 3:15

 4. Martin Ecko

  Martin EckoPřed 8 hodinami

  Bruno povie: neďakujte mne, ja som len malý transformátor, ďakujte Pánu Bohu. A pani povie: ďakujem Ti Bruno že si ma vyliečil, na Boha neverím...možno by nebolo zle začať

 5. Hanu Man

  Hanu ManPřed 11 hodinami

  Ubožáci... A nikdo jim nenabídne pomoc místně příslušného psychiatra.

 6. vera linhartova

  vera linhartovaPřed 17 hodinami

  Prosím, co je to za meditacni hudbu tam na 50.minute? Děkuji

 7. richard zlaty

  richard zlatyPřed dnem

  Podvodník Šula, máte tam fakt zajímavé lidi. Kolik lidí připravil o peníze.

 8. Happeace Happy metal

  Happeace Happy metalPřed 2 dny

  Po shlédnutí Duše K z 5.1.2020 a filmů o léčiteli Bruno Groningovi projevilo mnoho lidí zájem o další informace. Proto Vás nyní srdečně zvu na úvodní přednášku, na které se dozvíte jak čerpat léčivou energii a další informace. Datum a místo konání: 31.1.2020 16:30-18:00, jídelna Vedanta Svitavy, Náměstí Míru 22. Přednáší paní Marcela Machalová, která uváděla promítání filmu Fenomén uzdravení 18.1. ve Svitavách.

 9. Kováčová Renáta

  Kováčová RenátaPřed 2 dny

  Knižka Koncept kontinua - tiež úžasná knižka o deťoch indiánov

 10. Kováčová Renáta

  Kováčová RenátaPřed 2 dny

  presne o toto učil aj Ježiš - to je celé - len ľudia musia pochopiť a začať v tom duchu žiť. Super prednáška :)

 11. Jan Polášek

  Jan PolášekPřed 2 dny

  Úžasně groteskní závěr, kdy máme jedinečnou šanci opět pozorovat zákony přírody. A totiž staršího bílého muže odsuzujícího mladou a živou generaci žen, které se snaží bojovat proti ničení přírody, bojovat i za svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Atapanovi neprojde svalování viny na tyto bojovnice (aktivistky, které znám, nelétají letadlem, nejí živočišné výrobky a technologie omezují na nejnižší možnou míru) a zcela na závěr se ukáže, že on sám rozhodně není hlasatelem čistého zodpovědného přístupu když si frčí tryskáčem přes celou zeměkouli. Tedy - i on nese nezpochybnitelný díl viny za destrukci biosféry, ničení původní kultury i změnu klimatu, stejně jako celá jeho generace, která ignorovala varování klimatologů od 60. let. Předešlá část povídání je nicméně nesmírně zajímavá a také obohacující.

 12. vbddfy euuyt

  vbddfy euuytPřed 2 dny

  * VĎAKA♥ *

 13. beedsj roiue

  beedsj roiuePřed 3 dny

  * VĎAKA♥ *

 14. Gabriela Herstekova

  Gabriela HerstekovaPřed 3 dny

  Ďakujem! krásne a obohacujúce ...a p. Vladimír je tak krásny človek...ach. Prajem všetkám krásnočas.

 15. Libor Havránek

  Libor HavránekPřed 3 dny

  Problém je v tom že spokojený zákazník (pacient) recenze nepíše.

 16. Vito Markl

  Vito MarklPřed 3 dny

  Fanatický, Dušek vždy někomu naletí, Šula je nebezpečný šarlatán, vyhledejte si, co provádí s důvěřivími nemocnými lidmi.

 17. Dana Dobroslávková

  Dana DobroslávkováPřed 3 dny

  Chodím do Kruhu přátel v Břeclavi, každé 3 týdny, -13.2. 5.3.- 26.3.- 16.3.- 7.5.- 28.5.- 18.6. -9.7. 2020. Dům školství, učebna 201, ul. 17.listopadu 1A , Břeclav, vstup volný tel: 725924526 Pokud Vás tato přednáška oslovila, můžete chodit mezi nás. Rádi Vás uvidíme.

 18. Aelipse

  AelipsePřed 3 dny

  Téměř s ničím nesouhlasím, ale když si dám tak dvě - tři piva, tak se to dá poslouchat. :D

 19. Jana Caban

  Jana CabanPřed 3 dny

  Obdivuhodné je, že táto mladá žena sa rozhodla všetkým odpustiť a rozvíjať pozitívny vzťah k sebe, aj k iným ľuďom. Jej nezrelý prejav vzhľadom k jej veku je pochopiteľný, špeciálne s prihliadnutím na jej minulosť. Okrem iného Janka spomínala, ako sa dostala k psychologičke, ktorá nedokázala „prekuknúť“, že jej otec jej ubližuje, pretože otec pani psychologičke narozprával povedačky a vyšiel z toho ako ten naj super ocko na svete. Postoj tejto mladej dámy k psychologičke nebol kritický, ale priam zosmiešňujúci, dehonestujúci. Podľa jej slov jej psychologička urobila vyšetrenie intelektu, bola prekvapená jej dobrým výsledkom v testoch... Sama jej nechcela nič povedať, vraj už vtedy vedela, že má problém so sebahodnotou, ale ako v rozhovore nepriamo naznačila, na to mala predsa pani psychologička prísť sama... Poznám mnoho psychológov a psychologičiek, aj psychoterapeutov / psychoterapeutiek, kompetentných odborníkov a odborníčok, ktorí sa neustále vzdelávajú, venujú sa svojej profesii zodpovedne. Preto mi nedá sa ich nezastať. V prvom rade - Janka bola zrejme odoslaná ku školskej psychologičke, ktorej kompetencie sú vyšetrenie intelektu, diagnostika školských schopností a zručností, prípadne vzťahov v triede a školskom prostredí, atď. V kompetencii školských psychológov nie je psychodiagnostika a už vôbec nie psychoterapia. Ak by aj navštívila psychoterapeutku, alebo klinického psychológa, ten tiež nie je veštec, nepracuje s vešteckou guľou, ani nečíta jej osud z kariet. Ak niekto prichádza s nedôverou, v prvom rade sa skúsený terapeut zameria na to, aby si s klientom vybudoval vzťah, dôveru. A to práve niekedy prichádza aj so spomínanou otázkou „Ako sa máš?“. Nikto nedokáže z jedného sedenia posúdiť, čo presne sa skrýva za mlčaním klienta. Môže byť síce zrejmé, že ide o klienta s traumou, väčšinou pochádzajúcou priamo z rodiny, ale žiadny odborník po niekoľkých málo spoločných sedeniach(bey diagnostiky prislúchajúcej jeho kompetenciám) nevyriekne záver, ktorý je založený na mlčaní klienta. Taktiež nikto, kto má všetkých päť pri sebe , nepovie klientovi po pár sedeniach mlčania, že má problém so sebahodnoutou (hoci to môže byť každému, vzdelanému v tejto oblasti, jasné) Duše K sledujem rada, pána Dušeka osobne mám v obľube, mrzí ma však, keď niekto dehonestuje psychológov len z princípu, lebo je presvedčený, že je to hlúposť. Sú totižto aj psychológovia ( a nie je ich málo), ktorý majú otvorenú myseľ a psychológia je im povolaním, ktorému sa venujú svojim srdcom. Janke prajem, aby dokázala všetkým odpustiť celou svojou bytosťou, nielen v hlave. Potom nebude mať potrebu zosmiešňovať iných, ani ich inak ponižovať (síce s humorom, ale predsa).

 20. Vasilisa Najmúdrejšia

  Vasilisa NajmúdrejšiaPřed 3 dny

  Tieto vysielania s Jaroslavom, to je ako kostol pre veriacich, ale toto je ako kostol pre aj ateistov. Povznesenie duše a ducha. Však sa aj veľmi výstižne volá Dušek!

 21. ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕPřed 4 dny

  ?? 0:34 ? ???????

 22. sotuur aeei

  sotuur aeeiPřed 4 dny

  Pani z Bratislavy je veľmi podarená 👍🤗😍

 23. Pavel Dj Habis

  Pavel Dj HabisPřed 4 dny

  Jak se jmenuje ta písně jak dělaj heilstorm ?

 24. ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕPřed 5 dny

  ?? 0:53 ? ???

 25. mamalolo lolo

  mamalolo loloPřed 5 dny

  Dakujem Vam krasne vedeo 🙏

 26. Eliška Hanáková

  Eliška HanákováPřed 5 dny

  No jo no. M. Je n

 27. Michaela Hrklova

  Michaela HrklovaPřed 5 dny

  Úžasnéééééééééé toľko smiechu a radosti ste mi spôsobili ....ešte, že moje hladiny sú v pozitív rovine :)

 28. Pavel Dj Habis

  Pavel Dj HabisPřed 5 dny

  Hodně dobrý a ještě to funguje - Nádhera!

 29. ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕPřed 6 dny

  ?? 1:38 ?? ??????

 30. brunofreund

  brunofreundPřed 6 dny

  Ich freue mich auf die Übersetzung in deutsch

 31. radovan světlík

  radovan světlíkPřed 6 dny

  I v tak konzervativní Anglii může existovat škola Summerhill!

 32. Robert Pleskot

  Robert PleskotPřed 6 dny

  Fascinující, poslouchal jsem Šulu 3 minuty a pak to vypnul, protože mi to připadlo zmatené. Projel jsem diskusi a narazil na pořad Reportéři. Tak to není zmatené, je to profesionální vytváření mlhy z vědeckých termínů. A uprostřed té mlhy sedí parazit, který lidem zoufalým z neléčitelného stavu účtuje statisíce za injekce vody. Jaroslav Dušek (do dneška jsem ho spíše obdivoval) k tomu pozitivně přikyvuje. Udělal by mi radost, kdyby se k Šulovi postavil čelem.

 33. Frank Novak

  Frank NovakPřed 6 dny

  Překrásné! Kdy se to bude vysílat na ČT1 v primetime? :)

 34. TheVladko001

  TheVladko001Před 6 dny

  Jak vznikl „Informační kruh: Život a učení Bruno Groeninga“? Prohlášení předsedy Thomase Busseho: „Před lety se kruh přátel Bruna Groeninga, ve kterém jsem se mnoho let angažoval, rozhodl vymazat všechny pasáže z přednášek Bruna Groeninga, ve kterých hovořil o Kristu. Důvodem bylo, že to muslimům usnadní chtěl přijmout jeho doktrínu. Moji přátelé a já byli pobouřeni. Podle našeho názoru to bylo manipulace. Někdo mi řekl bez pochopení: „Kde by to mělo být? V budoucnu mohou být také vymazána prohlášení Bruna Groeninga o Bohu usnadnit ateistům přístup k jeho učení? “ Bruno Groening se v zásadě zasvětil Kristu a jeho učení, aniž by však znehodnocoval jakékoli jiné náboženství. Jeho přiznání neznamená, že byl jakýmkoli způsobem dogmatický nebo netolerantní. Nikdy neřekl, že pouze křesťanská cesta vede k Bohu. "Přestože jsem se narodil a vyrůstal v katolické rodině, nikdy jsem nenašel vnitřní vztah k obřadům církve." Pro mě byl božský první a zůstane tak. Nedívám se na lidi způsobem a způsobem, jakým přicházejí k Bohu. Hlavní věc pro mě je, že k němu vůbec přichází. Ani se neptám, ke které rase nebo národu někdo patří, protože, jak mi vždycky říká moje inspirace, všichni lidé jsou Božími dětmi (...). “(21.10.1949 / Süddeutsche Zeitung) Jasně to řekl:„ Já neptejte se lidí na náboženství a národ. Všichni jsou to lidské bytosti, všechny děti Boží. “(8/31/1949)„ To, co musím předložit, se určitě bude týkat každého, bez ohledu na jejich národ nebo označení, bez ohledu na to, zda jsou chudí nebo bohatí. „Každý je pro mě stejný, na barvě pleti nezáleží a mnohem méně na mateřském jazyce.“ (ručně) Nakonec se Bruno Groening zajímal o přeměnu všech lidí k Bohu: „Už jsem vám několikrát dal vědět, co je mým skutečným cílem: Chci vést všechny zpět k víře, protože každý člověk je bytost příroda, každý je Božím dítětem. My lidé máme jen jednoho otce a to je náš Pán Bůh. A protože mnoho lidí ztratilo víru, chci je vést zpět k víře. “(1. října 1949) Skutečnost, že Bruno Groening vyznává Krista jako Božího Syna a jeho učení, by se však neměla skrývat, protože je to klíčový bod jeho učení. Mluvil konkrétně s námi křesťany strašidelnými slovy: „Opravdovým pravým křesťanem může být jen ten, kdo následuje Krista, jak nás očekává Kristus, jak nám říká Jeho učení. A proto byl Kristus na této zemi třicet tři let, tj. v těle, které mu Bůh dal za tento pozemský život, aby nám mohl sdělit vše, co pro nás, pro celé lidstvo musí Bůh říci! Protože jinak už lidé nemohli Boha poslouchat. , (...) On (člověk) musí být spojen s Bohem. (...) A Kristus nechtěl víc, Bůh nechtěl víc, to je skutečně pravé božské učení, to je učení Kristovo, jak nám to dal, jak to dal lidstvu po cestě: Být spojen s Bohem, že , moji drazí přátelé, všechno je! “(04.12.1958) Postižený dodal:„ Kristus nám v našem způsobu života dal tolik dobré věci. Proč lidé nevzali dobro k srdci, proč to nevzali samy o sobě? “(04.12.1958)„ Nebyl Kristus největším příkladem lidstva? “(04.12.1958)„ Je to učení Kristovo, Dbejte na to. “(12/04/5858) facebook.com/groups/770648879619189/3293746980642687/?comment_id=3297473220270063&notif_id=1579536018545297&notif_t=group_comment

 35. TheVladko001

  TheVladko001Před 6 dny

  ..zdalipak fanoušci Duška a Groeninga ví,že léčitelský GURU umřel na rakovinu? no a ti jeho následovníci se občas chovají taky prapodivně.. Komunity kolem Groeninga 1953 Gröning založil „Gröning Association“, od níž se po několika letech distancoval. [20] [21] V roce 1958 založil sdružení na podporu duševních, duchovních a přírodních základů života v Německu. V. Toto sdružení existuje dodnes. [22] Bruno Groeningův kruh přátel se od této asociace oddělil v roce 1979, která je v Německu zaregistrována jako „kruh pro podporu přírodního života“. Zakladatelkou byla Grete Häusler (1922-2007), Gröningova zaměstnankyně od roku 1950, která sdružení řídila až do své smrti. Bruno Gröningův kruh přátel později oddělil „Informační kruh: Život a učení Bruno Groeninga e. V. “. Důvodem odluky bylo podle informační skupiny rozhodnutí Bruno Groeningova kruhu přátel o vymazání všech pasáží z Groeningových přednášek, v nichž hovořil o Kristu a vyznal Krista a jeho učení s cílem usnadnit muslimům přístup k Groeningovým učením. [23] ] „Informační kruh“ důrazně odmítá kult lidí kolem Gröningu. [24] de.wikipedia.org/wiki/Bruno_Gr%C3%B6ning

 36. TheVladko001

  TheVladko001Před 6 dny

  Komunity kolem Groeninga 1953 Gröning založil „Gröning Association“, od níž se po několika letech distancoval. [20] [21] V roce 1958 založil sdružení na podporu duševních, duchovních a přírodních základů života v Německu. V. Toto sdružení existuje dodnes. [22] Bruno Groeningův kruh přátel se od této asociace oddělil v roce 1979, která je v Německu zaregistrována jako „kruh pro podporu přírodního života“. Zakladatelkou byla Grete Häusler (1922-2007), Gröningova zaměstnankyně od roku 1950, která sdružení řídila až do své smrti. Bruno Gröningův kruh přátel později oddělil „Informační kruh: Život a učení Bruno Groeninga e. V. “ Důvodem odluky bylo podle informační skupiny rozhodnutí Bruno Groeningova kruhu přátel o vymazání všech pasáží z Groeningových přednášek, v nichž hovořil o Kristu a vyznal Krista a jeho učení s cílem usnadnit muslimům přístup k Groeningovým učením. [23] ] „Informační kruh“ důrazně odmítá kult lidí kolem Gröningu. [24] ' de.wikipedia.org/wiki/Bruno_Gr%C3%B6ning

 37. Martin z Řáholce

  Martin z ŘáholcePřed 7 dny

  Možná ELizabeth Dogendorf měla dost praktických zkušeností s tou metodou, ale dostala se ke slovu málo a to si myslím, že je škoda.

 38. ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕPřed 7 dny

  ???? 1:54 ??? ??

 39. Karel Salcman

  Karel SalcmanPřed 7 dny

  Připomíná mi Ježíše Nazaretského, který léčil pro dobro a místo aby byl všemi láskou opětován tak byl také odsouzen...

 40. Jaroslav Cenek

  Jaroslav CenekPřed 8 dny

  Propásl jsi možnost říct pravdu o Brunovi Gröningovi, Dušku. Ale u notorických lhářů tvého typu nic neobvyklého. Jediné co mne překvapuje je to, že blbů jako jsi ty je tolik, že tě to uživí :-) Škoda že také neumím tak dobře lhát .. musím se živit prací ..

 41. Beáta Poľová

  Beáta PoľováPřed 8 dny

  Vďaka veľká poklona. Obom👍ste úúúžasnýýý. Ďakujem,Ďakujem,Ďakujem ❤❤❤

 42. bilisha coli

  bilisha coliPřed 8 dny

  * VĎAKA♥ *

 43. AbrakadeBarbra

  AbrakadeBarbraPřed 8 dny

  nejlepsi video, smeji se s vámi. je mi tak dobre, dekuju <3

 44. Yveta Danišová

  Yveta DanišováPřed 8 dny

  užasne .Diky milačci probuzeni

 45. Miriam Drieniková

  Miriam DrienikováPřed 8 dny

  Pani z Bratislavy je veľmi podarená 👍🤗😍

 46. Kremator75

  Kremator75Před 8 dny

  Dovoluji si vložit odkaz na video s buddhistickým mnichem, Ashinem Ottamou, které s tímto tématem úzce souvisí. m.csgos.info/video/prWRo4aFoqaEnJc.html

 47. David Kovář

  David KovářPřed 8 dny

  Vše co jsme se od Te Kaha naučili a mnohem více sdílíme v našich kurzech, přednáškách a článcích. Vše najdete na www.darzivota.cz. Překládání to není ;-), ale vše bylo hodně narychlo a kdybych nepřekládal, tak Duše K možná vůbec nebyla.

 48. Hotel Galéria

  Hotel GalériaPřed 9 dny

  @t Motýlí dom bol postavený s cieľom vytvoriť prostredie, kde sa spojí pôsobenie pretrvávajúceho umenia (predaj abstraktného nábytku), so všetkým potrebným na pestovanie krásy, zdravia (výber zo 100 najdôležitejších doplnkov stravy, poradňa, prednášky o pránickej výžive, informačno-motivačná literatúra). Získavate tak možnosť nadobudnúť osobnú skúsenosť a motiváciu k pestovaniu krásy a zdravia na jednom mieste. Zaujímavá regeneračná obohacujúca zmysluplná dovolenka v umeleckom prostredí na sebaobjavovanie a rozvíjanie osobnej výnimočnosti, tvorivosti a intelektuálnych kvalít jednoducho kúzelná dovolenka situovaná 5 minút pešo z Hlavnej železničnej stanice, obklopená záhradami prestížnej vilovej štvrte s nádherným výhľadom na mesto a Bratislavský hrad. 30 rokov spája umelecké prostredie Hotela Galeria s Tachyon Technology Pharm, čo je podľa zákona kvantovej fyziky základná častica pre prácu vedomia rýchlejšia ako svetlo slúži pre stretanie sa s ľuďmi rozvíjajúcimi osobné ideály, umením formujúce prostredie a načretie do celosvetového výberu najnovších poznatkov o tom, ako jednoducho používať svoje vedomie (nadstavbu mysle) pri pestovaní krásy, zdravia, osobnej a profesionálnej úspešnosti, výnimočných kvalít a dobrej nálady Kategória Ako na to a štýl

 49. Hotel Galéria

  Hotel GalériaPřed 9 dny

  www.hotelgallery.eu/hotel/ Motýlí dom bol postavený s cieľom vytvoriť prostredie, kde sa spojí pôsobenie pretrvávajúceho umenia (predaj abstraktného nábytku), so všetkým potrebným na pestovanie krásy, zdravia (výber zo 100 najdôležitejších doplnkov stravy, poradňa, prednášky o pránickej výžive, informačno-motivačná literatúra). Získavate tak možnosť nadobudnúť osobnú skúsenosť a motiváciu k pestovaniu krásy a zdravia na jednom mieste. Zaujímavá regeneračná obohacujúca zmysluplná dovolenka v umeleckom prostredí na sebaobjavovanie a rozvíjanie osobnej výnimočnosti, tvorivosti a intelektuálnych kvalít jednoducho kúzelná dovolenka situovaná 5 minút pešo z Hlavnej železničnej stanice, obklopená záhradami prestížnej vilovej štvrte s nádherným výhľadom na mesto a Bratislavský hrad. 30 rokov spája umelecké prostredie Hotela Galeria s Tachyon Technology Pharm, čo je podľa zákona kvantovej fyziky základná častica pre prácu vedomia rýchlejšia ako svetlo slúži pre stretanie sa s ľuďmi rozvíjajúcimi osobné ideály, umením formujúce prostredie a načretie do celosvetového výberu najnovších poznatkov o tom, ako jednoducho používať svoje vedomie (nadstavbu mysle) pri pestovaní krásy, zdravia, osobnej a profesionálnej úspešnosti, výnimočných kvalít a dobrej nálady Kategória Ako na to a štýl

 50. Hotel Galéria

  Hotel GalériaPřed 9 dny

  www.hotelgallery.eu/hotel/ Motýlí dom bol postavený s cieľom vytvoriť prostredie, kde sa spojí pôsobenie pretrvávajúceho umenia (predaj abstraktného nábytku), so všetkým potrebným na pestovanie krásy, zdravia (výber zo 100 najdôležitejších doplnkov stravy, poradňa, prednášky o pránickej výžive, informačno-motivačná literatúra). Získavate tak možnosť nadobudnúť osobnú skúsenosť a motiváciu k pestovaniu krásy a zdravia na jednom mieste. Zaujímavá regeneračná obohacujúca zmysluplná dovolenka v umeleckom prostredí na sebaobjavovanie a rozvíjanie osobnej výnimočnosti, tvorivosti a intelektuálnych kvalít jednoducho kúzelná dovolenka situovaná 5 minút pešo z Hlavnej železničnej stanice, obklopená záhradami prestížnej vilovej štvrte s nádherným výhľadom na mesto a Bratislavský hrad. 30 rokov spája umelecké prostredie Hotela Galeria s Tachyon Technology Pharm, čo je podľa zákona kvantovej fyziky základná častica pre prácu vedomia rýchlejšia ako svetlo slúži pre stretanie sa s ľuďmi rozvíjajúcimi osobné ideály, umením formujúce prostredie a načretie do celosvetového výberu najnovších poznatkov o tom, ako jednoducho používať svoje vedomie (nadstavbu mysle) pri pestovaní krásy, zdravia, osobnej a profesionálnej úspešnosti, výnimočných kvalít a dobrej nálady Kategória Ako na to a štýl

 51. Hotel Galéria

  Hotel GalériaPřed 9 dny

  www.hotelgallery.eu/hotel/ Motýlí dom bol postavený s cieľom vytvoriť prostredie, kde sa spojí pôsobenie pretrvávajúceho umenia (predaj abstraktného nábytku), so všetkým potrebným na pestovanie krásy, zdravia (výber zo 100 najdôležitejších doplnkov stravy, poradňa, prednášky o pránickej výžive, informačno-motivačná literatúra). Získavate tak možnosť nadobudnúť osobnú skúsenosť a motiváciu k pestovaniu krásy a zdravia na jednom mieste. Zaujímavá regeneračná obohacujúca zmysluplná dovolenka v umeleckom prostredí na sebaobjavovanie a rozvíjanie osobnej výnimočnosti, tvorivosti a intelektuálnych kvalít jednoducho kúzelná dovolenka situovaná 5 minút pešo z Hlavnej železničnej stanice, obklopená záhradami prestížnej vilovej štvrte s nádherným výhľadom na mesto a Bratislavský hrad. 30 rokov spája umelecké prostredie Hotela Galeria s Tachyon Technology Pharm, čo je podľa zákona kvantovej fyziky základná častica pre prácu vedomia rýchlejšia ako svetlo slúži pre stretanie sa s ľuďmi rozvíjajúcimi osobné ideály, umením formujúce prostredie a načretie do celosvetového výberu najnovších poznatkov o tom, ako jednoducho používať svoje vedomie (nadstavbu mysle) pri pestovaní krásy, zdravia, osobnej a profesionálnej úspešnosti, výnimočných kvalít a dobrej nálady Kategória Ako na to a štýl

 52. Luděk Lubo

  Luděk LuboPřed 9 dny

  Kniha Deti nové doby , nevite kde sehnat. Nemůžu se jí dohledat ?

 53. Pavlinek

  PavlinekPřed 9 dny

  Oživlá květina. Ano. Jaroslav má skvělý cit pro pravdu. :)

 54. Hudobná skupina RAdosť

  Hudobná skupina RAdosťPřed 9 dny

  Všimli ste si tiež v tom dokumentárnom filme takú zvláštnosť že aký mal náš vysoko vážený Pán Bruno Gröning hrubý a silný krk ??? Divné. Určite je to výnimočný Duch.

 55. Hotel Galéria

  Hotel GalériaPřed 9 dny

  www.hotelgallery.eu/hotel/ Motýlí dom bol postavený s cieľom vytvoriť prostredie, kde sa spojí pôsobenie pretrvávajúceho umenia (predaj abstraktného nábytku), so všetkým potrebným na pestovanie krásy, zdravia (výber zo 100 najdôležitejších doplnkov stravy, poradňa, prednášky o pránickej výžive, informačno-motivačná literatúra). Získavate tak možnosť nadobudnúť osobnú skúsenosť a motiváciu k pestovaniu krásy a zdravia na jednom mieste. Zaujímavá regeneračná obohacujúca zmysluplná dovolenka v umeleckom prostredí na sebaobjavovanie a rozvíjanie osobnej výnimočnosti, tvorivosti a intelektuálnych kvalít jednoducho kúzelná dovolenka situovaná 5 minút pešo z Hlavnej železničnej stanice, obklopená záhradami prestížnej vilovej štvrte s nádherným výhľadom na mesto a Bratislavský hrad. 30 rokov spája umelecké prostredie Hotela Galeria s Tachyon Technology Pharm, čo je podľa zákona kvantovej fyziky základná častica pre prácu vedomia rýchlejšia ako svetlo slúži pre stretanie sa s ľuďmi rozvíjajúcimi osobné ideály, umením formujúce prostredie a načretie do celosvetového výberu najnovších poznatkov o tom, ako jednoducho používať svoje vedomie (nadstavbu mysle) pri pestovaní krásy, zdravia, osobnej a profesionálnej úspešnosti, výnimočných kvalít a dobrej nálady

 56. Hana Zohornová

  Hana ZohornováPřed 9 dny

  Tyto otázky mám stejné!!Prosím o odpovědi!!Děkuji

 57. Turbo

  TurboPřed 10 dny

  to je nuda číst ty pozitivní komentáře..kde jsou všichni hateři??to jich letos ubylo nebo co?...jinak je to zajímavá debata.

 58. Kamila Michaela

  Kamila MichaelaPřed 10 dny

  Do zubov a do kosti sa vteluje najtazsie zlo cloveka. Preto pre ich zdravie nestaci zdrava strava a meditativny zivot. Zlo sa vyvija v priebehu civilizacie, ku ktorej sa raz prepracuju aj zaostalejsie bytosti. Zvierata nekonaju zlo, nemaju individualne Ja, preto sa im zuby nekazia, v prirodzenom prostredi.

 59. ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕPřed 10 dny

  🙏🙏🙏🙏🙏 1:00 💞 👇 👇 👇🔥💃

 60. Happeace Happy metal

  Happeace Happy metalPřed 10 dny

  18.1. v 11h promítáme v jídelně Vedanta ve Svitavách film Fenomén uzdravení (novější film o Brunu Groningovi a kruhu přátel) kde jsou zdokumentovány nové případy uzdravení prostřednictvím Heilstromu. Vstupné dobrovolné, film je s titulky. Pro rezervaci místa volejte 721101558. Těšíme se na Vás!

 61. Z Š

  Z ŠPřed 10 dny

  Krásna debata. Zaujímalo by ma, či je možné touto cestou pomôcť k uzdraveniu aj tretej osobe, teda ak je niekto tak ťažko chorý, že jeho vedomie aj myslenie sú už nejasné a nie je schopný sa na procese uzdravovania podieľať sám. Povedzme, držať dotyčného za ruku a v jeho mene odovzdať chorobu, utrpenie, zlo..?

 62. vinasu maaj

  vinasu maajPřed 10 dny

  * VĎAKA♥ *

 63. Pavel Suja

  Pavel SujaPřed 10 dny

  💡💡💡

 64. Som mimozemstan Z vesmíru

  Som mimozemstan Z vesmíruPřed 10 dny

  Nejde mi o to,čo hovoríte,lebo to je dávno jasne, aj keď neuchopiteľné pre mna,na úplnej úrovni, aleeeee závidím,byt najviaaaac v spoločnosti týchto krásnych dusi (ľudí) ,lebo to musí byt zážitok na cely život, ktorý zanechá v človeku veľmi veľa ... ďakujem za všetko... ozaj ... 🙏🥝

 65. gtoss chddy

  gtoss chddyPřed 11 dny

  SADGHURU 👀

 66. Linda Štrbáková

  Linda ŠtrbákováPřed 11 dny

 67. Pegas Kv

  Pegas KvPřed 11 dny

  Budiz mu zeme lehka. Je uzasne, ze jej pan Dusek potkal a ze udelali tolik sezeni a tolik jich je i dnes zdarma k dispozici i pro dalsi, kteri jiz nemaji moznost jej osobne navstivit a take by potrebovali. Slunce v dusi vsem, jenz jej ztratili, nebo doposud neobjevili! :) Sam jsem ztratil a tyto porady jsem nahodou objevil v case temnoty a moc mi pomahaji obnovit opetovne viru v dobro v lidech a take energii v mem nitru a samozrejme s tim vsim i energii sirit jej dale prikladne, jako jsem umel drive a bez pochyb. Opravdu uzasny kus prace....musime si pomahat. Lide lidem. Nadhera. Bez ohledu na to, jestli ma clovek nemocne telo, nebo mysl, nebo jen zatim treba neprozrel. Drzme spolu do konce sveta a v nekonecne vire. Jeden bez druheho nejsme a nebudeme stastni. Kez by to tak videl kazdy, nebo dosel k tomuto nazoru. To je prani meho srdce celozivotne od utlych let. 😊

 68. Hotel Galéria

  Hotel GalériaPřed 11 dny

  www.hotelgallery.eu/hotel/ Motýlí dom bol postavený s cieľom vytvoriť prostredie, kde sa spojí pôsobenie pretrvávajúceho

 69. Jana Szendreiova

  Jana SzendreiovaPřed 11 dny

  🙏🏼👏🏼💫

 70. seeriu ciihy

  seeriu ciihyPřed 12 dny

  nekonfrontovať sa, neubližovať až som sa nechal presvedčiť o opaku a trpel... A je to super HRA...:))

 71. Hotel Galéria

  Hotel GalériaPřed 12 dny

  @t Motýlí dom bol postavený s cieľom vytvoriť prostredie, kde sa spojí pôsobenie pretrvávajúceho

 72. Hotel Galéria

  Hotel GalériaPřed 12 dny

  www.hotelgallery.eu/hotel/​ Motýlí dom bol postavený s cieľom vytvoriť prostredie, kde sa spojí pôsobenie pretrvávajúceho

 73. Hotel Galéria

  Hotel GalériaPřed 12 dny

  @t

 74. Hotel Galéria

  Hotel GalériaPřed 12 dny

  ​@t​ Motýlí dom bol postavený s cieľom vytvoriť prostredie, kde sa spojí pôsobenie pretrvávajúceho

 75. Hotel Galéria

  Hotel GalériaPřed 12 dny

  ​www.hotelgallery.eu/hotel/​ Motýlí dom bol postavený s cieľom vytvoriť prostredie, kde sa spojí pôsobenie pretrvávajúceho

 76. jaromírhodan s

  jaromírhodan sPřed 12 dny

  Bruno Gröning zemřel v 53 letech na rakovinu, a sám si nemohl pomoci ?

 77. AJS

  AJSPřed 12 dny

  Co to je za sračku pro boomery? xd

 78. Miloslav Malinovský

  Miloslav MalinovskýPřed 12 dny

  Je neuvěřitelné, kolik lidí věří v dnešní době takovým hloupostem.

 79. chding zuure

  chding zuurePřed 12 dny

  SADGHURU 👀

 80. Jana Smrkovská

  Jana SmrkovskáPřed 12 dny

  Těžko si představit lepší projev božských energií než sežehnuté vnitřní orgány a obrovský krk 😉 Praktikující jogíni nejsou schopni se v místě krční čakry udržet kvůli silným protichůdným energiím.

 81. Anton Mesároš

  Anton MesárošPřed 12 dny

  Ďakujem. Ešte pred týždňom som nemal tušenia že jestvuje nejaký Bruno. Teraz som z toho celý happy. Tá hudba na meditácie je úžasná.

 82. shadow smile

  shadow smilePřed 12 dny

  💖...alllove...ov...Bohemia...💖

 83. yaliso gioouy

  yaliso gioouyPřed 12 dny

  can buy you health.

 84. Filip Országh

  Filip OrszághPřed 12 dny

  dik\

 85. roouit patan

  roouit patanPřed 13 dny

  can buy you health.

 86. ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕPřed 13 dny

  🙏 0:36 💗💘 👇👇🔥

 87. foopyu nooui

  foopyu noouiPřed 13 dny

  Moc krásná a inspirativní Duše K. Děkuji

 88. Jiří Sedlmajer

  Jiří SedlmajerPřed 13 dny

  Doufám, že brzy někdo přijde, mávne rukou a všichni na světě se uzdraví.

 89. huttio srreu

  huttio srreuPřed 13 dny

  KRASNY NOVY ROK POZDRAV Z KANADY dekuji Jaroslavovi a jeho pratelum za krasne povidani na ktere se vzdy nemuzu dockat !!!!!anna

 90. dueeh nyyu

  dueeh nyyuPřed 14 dny

  Odevzdani potizi Brunovi funguje bezvadne ! Vcera vecer jsem mu odevzdal tinnitus, ze ho uz ho nepotrebuju, rano jsem se vzbudil a mel jsem novy ton! skvele! diky

 91. Lord of Time

  Lord of TimePřed 14 dny

  Abraham Hicks alebo Neville Goddard ucia to iste a je to skvele! Staci sa len natolko uvolnit a vypnut mysel, ze energia zdroja(boha), ktora vsetko vytvorila zacne prudit cez nas a vsetko da do poriadku. Je to stav umoznovania v ktorom necitime odpor a prestaneme si sami branit vylieceniu sa alebo zrealizovaniu akejkolvek predstavy aku mame. Je to stav vedomia popisovany v biblii ako Jezis. Nevenujem pozornost faktom ale vytvaram nove - co citim to je. :) Boh predsa hovori o tom co je nevidene akoby to bolo videne a nevidene sa stane videnym. Kazdy z nas tu moznost ma a je len na nom ci sa na to vyladi alebo si bude branit myslou. Problemom celej mediciny je ze venuje pozornost problemu (este kazdy pomenuje) a nie rieseniu cim problem kontinualne zhmotnuje. Kvantova fyzika to jasne potvrdzuje.

 92. Eva Sustkova

  Eva SustkovaPřed 14 dny

  Škoda velká, že p.Táňa zemřela.

 93. Michal Mayer

  Michal MayerPřed 14 dny

  Moc děkuji za zprostředkování krásných informací 🌸🍀☀️♥️ Děkuji

 94. serdy ximi

  serdy ximiPřed 14 dny

  jedno, jestli "dobrou" nebo špatnou. konec hlášení...

 95. mnika voli

  mnika voliPřed 15 dny

  nekonfrontovať sa, neubližovať až som sa nechal presvedčiť o opaku a trpel... A je to super HRA...:))

 96. Ja HoCH

  Ja HoCHPřed 15 dny

  Pan Zeleny by si mel precist par faktu o Feminismu. Mluvi o zenach dosti pohrdave a pritom system ktery popisuje je matriarchalni, kde skutecne neni feminismu potreba. Zatimco Evropa zije v prisnem a zastaralem patriarchatu.

 97. cista duse

  cista dusePřed 15 dny

  vážení, dávám odkaz k vašemu zamyšlení... Doporučuji - bez předsudků - přečíst. Mne osobně odrazuje to doporučování " přátel BG " napojit se každý den v 9/ 21 hod., na Bruna G., a odevzdat jemu.... To je velmi nebezpečné, vyloženě sektářské s cílem dostat člověka do závislosti !!! BG není žádný prostředník mezi člověkem a Bohem - tím je jen Kristus !!! , nadto člověk se přeci může obracet k Bohu přímo ! P.S. Věřím v Boha - Stvořitele - Nekonečné vědomí atd. / vše jsou jen synonyma /, a to mimo jakýkoliv systém víry a náboženství. Odkaz zde revue.theofil.cz/revue-clanek.php?clanek=1556

 98. radovan světlík

  radovan světlíkPřed 15 dny

  Ach ta němčina, jak nelibozvučně mi zní! a to jsem se jí učil ve školách 5 let... Nepovažuji se za Slovana, však jazyk náš i jazyky východních národů jsou srdci mému bližší :-)

 99. 42

  42Před 15 dny

  Co dělá tenhle ezobullshit v trendech? Boomeři se přesunuli na youtube, satan nám pomáhej...

 100. Alena Marková

  Alena MarkováPřed 15 dny

  Jste oba skvělí, dekuji za perfektní rozhovor a spoustu nových informací! Paráda!