Jan Skalík
Jan Skalík
Jan Skalík

Pochod pro Aleppo

Výpovědi od harvestoru
1:45
Marching for Aleppo
1:03
Limity těžby jsme my
1:45
Ondřej Velek
4:33

Ondřej Velek

Před 8 lety

Ekofestival 2011
4:21

Ekofestival 2011

Před 8 lety

Odvolejte Stráského!
4:59
vážka
1:16

vážka

Před 9 lety

Komentáře
 1. Radim Walczyk

  Radim WalczykPřed měsícem

  Zatím stále nikdo neprokázal nevyvratilným důkazem, zda ke globálnímu oteplování skutečně dochází (svým způsobem dochází, ale dá se to pobrat z více hledisek) a jestli má (popř. jak velký) na to vliv člověk. Informace ve videu jsou pravdivé, ale jde jen o teoretickè předpoklady, které se vždy do určité míry liší od praktické stránky. Tímto se hodně zabývá environmentální geologie. V terciéru (třetihorách chcete-li) docházelo k periodickým oteplováním a ochlazením. V tomto období byly časové úseky, kdy byla průměrná teplota podstatně nižší nebo naopak vyšší než dnes. Lze to zjistit mnoha způsoby (např. Paleontologické nálezy rostlin, následně zjištěno stáří datovacími metodami). Dokonce v ČR byly období v terciéru, kdy zde bylo subtropické klima a jindy subpolární. Všichni znají doby ledové a meziledové, v těchto obdobích ale byly i kratší sezónní klimatické změny nižšího rozsahu. Na internetu jsou dostupné různé grafy znázorňující oscilace výkyvů klimatu (teplota, úroveň hladiny). Častým argumentem je, že lidé tyto oscilace zrychlují (jinými slovy: zrychlují výkyvy klimatu, zkracují prodlevy mezi změnami), nicméně z grafů lze vyčíst, že i v minulosti byly změny s rychlým nástupem. Je tedy velmi obtížné určit, jestli a do jaké míry člověk ovlivňuje globální oteplování. Zatím se data o výkyvech sbírají příliš krátkou dobu, aby se ze zpracovaných materiálů a výzkumů dalo jednoznačně něco prohlásit. Je také nutné vědět, jak na problematiku nahlížet. Ano, skutečně se zvyšuje průměrná teplota (oproti posledním několika tisiceletí). Ale oproti posledním desetitisícům, statisícům let? Tady už je to komplikovanější...

 2. jozik rozok

  jozik rozokPřed měsícem

  To je to když v karanténě dostaneme úkoly na globální oteplování hodně jsem se naučil

 3. Lukáš Zelenka

  Lukáš ZelenkaPřed 3 měsíci

  Vy jste dobře vypatlaní

 4. petanas1994

  petanas1994Před 3 měsíci

  Podívejte se jak jste dojebali naše lesy...kreteni zelení ...meli na vás ty stromy normálně kacet....ted vám po lese jezdí harvestory... curaci zeleni

 5. pyromanko rybarko

  pyromanko rybarkoPřed 4 měsíci

  Bodaj by tich kameramanov strom zavalil

 6. Miroslav Štěpánek

  Miroslav ŠtěpánekPřed 4 měsíci

  Globální oteplování způsobuje nedostatek větru zapříčiněný větrnými turbínami. CO2 je v tom nevinně.

 7. Zdenek Zatopek

  Zdenek ZatopekPřed 6 měsíci

  Změna koncentrace skleníkových plynů má dopad na zahřívání atmosvéry v řádech prvních watt, zatímco změna povrchu Země a její odvodňování mění tok energie v řádech stovek watt. Namísto spotřebování sluneční energie k výparu vody (malý vodní cyklus), se mění v sálavé teplo, vlivem zástavby a zemědělských ploch. To je rozhodujícím faktorem klimatických změn.

 8. KTM 300TPI

  KTM 300TPIPřed 6 měsíci

  Zmrdi slurvený pilu za krk a nazdar

 9. eda7491

  eda7491Před rokem

  Jediný co mě uklidňuje, když tady čtu ty debilní komentáře. Jak kácení ,tak pozdější policejní zásah byl nezákonný. Tak rozhodl soud !! Nakonec si Duha stejně s nima vytřela prdel.

 10. Marcel Šup

  Marcel ŠupPřed rokem

  95 % skleníkových plynů tvoří vodní páry. CO2 se podílí 0,054 %. Z toho je pouze 6 % zapříčiněno lidskou činností. Drtivá většina CO2 pochází ze sublimace pozemských povrchů a z chemických procesů v oceánech. Oceány do své určité teploty mají velkou schopnost absorbovat většinu vyprodukovaného CO2. V případě oteplení oceánů však jsou to právě ony co produkuje významnou část CO2. Křivka grafu sluneční aktivity je vzácně shodná s grafem průměrné teploty na zeměkouli. Nálezy v ledu v Antarktidě dokazují, že nejprve je teplotní křivka a až pak následně se zpožděním následuje obdobná křivka koncentrací CO2. Z toho lze usuzovat, že celé CO2 je pro oteplování nevýznamné a že CO2 je důsledkem zvyšování teploty na zeměkouli -nikoliv naopak !

 11. Miroslav Kolesár

  Miroslav KolesárPřed rokem

  Oxid uhličitý vôbec nemôže za globálne otepľovanie planéty.

 12. Lukas Vyhlidal

  Lukas VyhlidalPřed rokem

  Krásně vysvětleno :-) ještě jenom potřeba dodat, že například živočišná výroba markantně přispívá ke globálnímu oteplování. Proč?! protože krávy vylučují velké množství metanu a CO2. Je známo podle studií, že veškerá doprava na zemi zabere asi jenom 3%, kterými přispívá k oteplování, ale živočišná výroba jako taková, zabere několikanásobně více. Tuším, že to číslo se pohybuje kolem 50 až 60%! Kdyby to někoho zajímalo, tak se stačí například podívat na skvělý dokument Cowspiracy, kde je vše dobře vysvětleno, aby jste si udělali obrázek :-) a na závěr bych si dovolil přidat něco k zamyšlení. Jako lidé, kteří obýváme planetu zemi společně s ostatními tvory, bychom měli být právě my ti, kteří by měli ochraňovat slabé a pomáhat potřebným. Bez rozdílů.

 13. Basip

  BasipPřed rokem

  Ha ha ha

 14. krat006

  krat006Před 2 lety

  Brno-to je jen samej úchyl-bál bych se,aby mne tam tato verbež nezprznila.

 15. Michal Kucera

  Michal KuceraPřed 2 lety

  Ze si ani jeden z tech hrdinu nestoupl pod padajici strom...

 16. Lupen Panzer

  Lupen PanzerPřed 2 lety

  Dobře policie jen tak dál super zásah

 17. Lupen Panzer

  Lupen PanzerPřed 2 lety

  Já bych jim dal tou lopatkou přes lopatky to jsem neviděl takovéhle idioty sluníčkářské

 18. Lupen Panzer

  Lupen PanzerPřed 2 lety

  Zajímalo by mě jestli doma svítí elektrikou nebo kahanem a nebo splachují záchod dešťovou vodou divil bych jse .Je to jenom o tom že jse chce někdo předvést jak zachraňuje svět. Ať jse raději zaměří na Čínu která obchoduje z odpadem!Každá ryba z moře vytažená má v sobě kus plastu nejsem žádný aktivista ale tohle mě docela trápí

 19. Lupen Panzer

  Lupen PanzerPřed 2 lety

  Já bych je hnal ta kráva tam neměla co dělat za páskou a ještě že to nahlásí ať jse nad sebou zamyslí nějaký ty přiblblý děti země nebo co je to za pakáž!

 20. Petra Mrázková

  Petra MrázkováPřed 2 lety

  Moc diky za video, hned je to jasnejsi :)

 21. Janusz Pijanka

  Janusz PijankaPřed 2 lety

  CSgos:Janusz Pijanka CSgos:Pojechal na wojne prywatnie

 22. Jiří

  JiříPřed 3 lety

  To je ale banda imbecilů, řve bolestí a přitom si za to může sám, kdyby šel normálně tak by ho nic nebolelo. A vůbec, co tam lezou když je tam zákaz. Měli tomu volovi prostřelit koleno aby měl alespoň důvod řvát a jak by rychle běžel aby se dostal rychle do nemocnice.

 23. tuzer mozart

  tuzer mozartPřed 3 lety

  vemte si sebou lopaty a hrabla a můžete prohrnovat cestou silnice od sněhu..A´t vytvoříte taky v životě nějakou hodnotu a budete konečně k nějakému užitku...

 24. Tomáš Bouzek

  Tomáš BouzekPřed 3 lety

  To je zkorumpované prase, kterému to platíme všichni, ale hlavně islamisté, mrkněte na jejich konto www.fio.cz/ib2/transparent?a=2200931968

 25. Stanislav B

  Stanislav BPřed 3 lety

  To vykládej Američanům ti způsobily války v islámských zemích.

 26. Stanislav B

  Stanislav BPřed 3 lety

  Kolik ti za tu propagandu muslimové platí ?

 27. EXCOMBATENTE82

  EXCOMBATENTE82Před 3 lety

  Soudruh Jasánek.....mlží se mu horlivostí brejle.....aby jsi tam trefil.

 28. Jan Petr

  Jan PetrPřed 3 lety

  *

 29. Serazutdin Salichov

  Serazutdin SalichovPřed 3 lety

  Uzitecne idioti)))

 30. Adam Kowalski

  Adam KowalskiPřed 3 lety

  Jedná se o pochod podpory islámského státu a Jabhat Fateh Al-Sham (al Nusra vpředu). Účastníci pochodu by měli zavřít do vězení za podporu terorismu.

 31. Adam Kowalski

  Adam KowalskiPřed 3 lety

  Jedná se o pochod podpory islámského státu a Jabhat Fateh Al-Sham (al Nusra vpředu). Účastníci pochodu by měli zavřít do vězení za podporu terorismu.

 32. Adam Kowalski

  Adam KowalskiPřed 3 lety

  Jedná se o pochod podpory islámského státu a Jabhat Fateh Al-Sham (al Nusra vpředu). Účastníci pochodu by měli zavřít do vězení za podporu terorismu.

 33. Aleš XY

  Aleš XYPřed 4 lety

  Chudák chlapi. Snaží se vydělat pár korun, aby uživili rodiny a tihle zpíčený "tree huggers" nemají nic lepšího na práci, než jim otravovat už tak těžkou dřinu. KOPAL BYCH JE DO PRDELE Z TOHO LESA AŽ BY SE ZA NIMA PRÁŠILO!

 34. joachim peiper

  joachim peiperPřed 4 lety

  Skaliku ty zmrde tahni makat a neser se do lesa vis o tom totalni hovno!!!

 35. RomanNykl

  RomanNyklPřed 4 lety

  jak tam seděli v kroužku kolem smrku :-D měli pustit "kurovčáka" dolu a oni by rychle utikaly kdyby měl na ně spadnout....banda kreténu zelenych...asi nechápali že by "brouček" sežral celou Šumavu s takovou

 36. Alexandr Varjag

  Alexandr VarjagPřed 4 lety

  Blokanti= (romové,homosexuálové,studenti vymytí propagandou havloidních sluníčkářů jako je Kohout,umaštění dreďáci,máničky,fetky,levičáci)Ostuda národa která státu nic užitečného stejně nikdy nepřinesla ani nepřinese. Zásah policie byl v tomto případě zcela v souladu se zákonem,ale hlavně zdravím rozumem.

 37. x0xx

  x0xxPřed 4 lety

  Komedianti debilní, řvou na kameru jak pornoherečky. Dělejte něco se svými životy vy imbecilové...

 38. x0xx

  x0xxPřed 4 lety

  2:40 proč do piči řve? Neserte se jim do práce Krista boha... měli vás tam zbít a ne se s váma takhle srát

 39. dominík kunc

  dominík kuncPřed 4 lety

  apakbyste si ještě stěžovali že na vás spadnul strom napadený kůrovcem aktyvisti posraný to jsou ti kteří sedí v bitovce a vědí o tom úplný hovno

 40. Duklafan

  DuklafanPřed 4 lety

  Ty jebnutý komunista, tzv, blokujúci, môžte byť radi, vás chránili policajti, keby nie, tak tá úúúúúspešná :D blokáda padne ako domino, ty jebo.

 41. Jackie Silverr

  Jackie SilverrPřed 5 lety

  Nackove tahnete za Hitlerem,jednou jsme vas vyhnali a podruhe to nebude jinak!.

 42. Piatok Sviatok

  Piatok SviatokPřed 5 lety

  - treba zmenit sudnictvo, mal by sudit lud, kym lud nedosadi za seba spravodliveho sudcu, ak takeho nájde. ALe nájde, som si istý, že nájde. Aj kráľa nájde ak bude dobre hľadať, - treba zmenit nezamestnanost, vytvorit štátom prácu pre vsetkych , na ziskavanie tych spravnych energii (elektrina, chmel, mrkva, cibula, brambory... atd), a zamestnat na to všetkých v ich odboroch. Napríklad vodná elektráreň, potrebuje elektrikárov určite, aj sústružníkov, frézarov(turbíny), banníkov (ruda) atď. jednoducho všetky odvetvia, aj kuchárov potrebuje štát, či už variť poslancom, alebo banníkom (horníkom). - Každý má právo odmietnuť prácu, ktorú mu ponúka štát, ale už nebude dostávať prídavky, ale bude platiť daň za možnosť žiť v tejto krajine a užívať ochranu zdravia. . - Všetci začínajúci domáci podnikatelia, sú oslobodení od daní. ...... + znovuzavedenie trestu smrti za vrazdu a vlastizradu. A to by ste videli.... + ked ta niekto okradne, nevyjde z basY skor, kym ti to nevrati aj s urokmi. Na zaciatok, ale vsetko je z fyziky.

 43. Morte Crimen

  Morte CrimenPřed 5 lety

  Ježíš to jsou kecy. Lopatu do ruky a poslat je dělat něco užitečného. :-D to jim to nandali když ti rádoby dělníci stali na dešti. Levičáci pravicaci oboji je plýtvání časem a tyto rádoby akce stojí akorát stát peníze.

 44. maurnier

  maurnierPřed 5 lety

  Totální vypatlanci na tomto videu...Policie super !!!

 45. Mopa28

  Mopa28Před 5 lety

  Pro hnutí Duha je obušek vzpruha... Jen kácejte at je čím topit

 46. Rocky 4x4

  Rocky 4x4Před 5 lety

  3:04...Má pravdu :)

 47. Jan Dvořák

  Jan DvořákPřed 5 lety

  Pokud ničení přírody říkáš práce.

 48. Milan

  MilanPřed 5 lety

  No jen koukám, co v téhle republice lidi dokážou, měli by radši jít dělat něco užitečného, a ne jen darebně kecat do věcí, kterým moc nerozumí

 49. Bohuslav Hrdlička

  Bohuslav HrdličkaPřed 5 lety

  Kácené byli, pouze mrtvé stromy! Aktivisté zasraný!!! Také dělám v lese takže, vím co je to za šmejdy!!!

 50. David Šisler

  David ŠislerPřed 6 lety

  Mě by dost zajímalo, jestli tihle zasraní zelenáči vědí něco o výchově porostu, či disturbancích a jejich následkům a opatřením...

 51. Pepe novák

  Pepe novákPřed 6 lety

  no to je komedie!!! vzdělejte se poučte se, toto je absurdní!!! vykřikovat ekologický hesla jako příroda si vždy poradí. dukud by měl kůrovec co žrát, žral by. vše by sežral. toto je asi jediná možnost, jak tomu zamezit. tupý ekohlavy. než se do něčeho pletu, oslepenej tím jaký dělám dobro, je dobře o tom něco vědět ne brečet a křičet. ta svině co tam řve o pomoc no já jsem jak štěně ale toto na mě zkusit, choval bych se stejně. představa že makám v lese, slochátka štít, zmenšený průzor a někdo mi tam pobíhá a vykřikuje. no sakra. pak být zodpovědný za to, že někoho z jeho blbosti zabiju stromem..

 52. zdenek manak

  zdenek manakPřed 6 lety

  Ty sa rozbehli jak srnky :D :D :D

 53. zdenek manak

  zdenek manakPřed 6 lety

  To sa musi strihat jak vlasi :D ale maju vas težce v pici Ja jsem sem tezar a mel bych to taky v pici a to tezim v CHKO Bílé karpaty

 54. dominík kunc

  dominík kuncPřed 6 lety

  ty stromi se musí skácet kdybi vám přistáli napalici nak byste zase sepisovali petici proč na vás ten strom spadnul

 55. lukas manousek

  lukas manousekPřed 6 lety

  v pohodičce na cigárko :)))

 56. lukas manousek

  lukas manousekPřed 6 lety

  ja bych je nakopal mozky zeleny :)) ale typak s cigarkem je klasik,, :)))

 57. Petr Poster

  Petr PosterPřed 7 lety

  kolik stromů ty údajné aktivisté zasadili, kolikrát kdo z nich v minulosti byl na místě jako les byli, zelení jsou jako rudí

 58. Jarda Kub

  Jarda KubPřed 7 lety

  Co sem předtím mluvil se zaměstanci parku, tak ta páska tam bejt vůbec nemusí, byla natažena jen kvůli těm kktům :)

 59. Antonín Doskočil

  Antonín DoskočilPřed 7 lety

  Tomu říkám zodpovědně. Ani jeden nezískal 50 000 podpisů, ale dosadili si je strany. Že si myslíte, že ti dva mají vlastní hlavu, je to jen vaše blbost. Dienstbier vypadl a Schwarzenberg je loutka Kalouska. Volte zodpovědně a nevěřte rádoby osvícencům.

 60. crysmanowicz

  crysmanowiczPřed 7 lety

  Nesmysl. Inflace demokracie v přímém přenosu... Podrobně viz zde: (wéwéwé).crysmanovo.blogspot.cz/2013/01/rozcarovani-nad-prezidentskymi-volbami.html

 61. Milan Jaroš

  Milan JarošPřed 7 lety

  Super! Mám stejný názor, proto se mi Líbí stránka Volte.Schwarzenberga.nebo.Dienstbiera na Facebooku. ;)

 62. Jakub M

  Jakub MPřed 7 lety

  je bezpečně kácen jen lidi co tam stojí sou nebezpeční

 63. Jakub M

  Jakub MPřed 7 lety

  V ohroženém prostoru těžby který je označen nemá nepovolaná osoba co dělat. Takže bych stromy na ně pral jeden přes druhý aby se urychleně dekovali pryč

 64. Ivkej

  IvkejPřed 7 lety

  dementní ochránari...

 65. Jakub Bradáč

  Jakub BradáčPřed 8 lety

  Když chtějí zachraňovat přírodu tak ať vysadí nové stromy a nejezdí autem na spalovací motor a chodí pěšky ::)))))) ochranáři

 66. ladík sos

  ladík sosPřed 8 lety

  ten těžař dobře tak jse na ně musí..

 67. ladík sos

  ladík sosPřed 8 lety

  všichni chytrí a přitom jsou z Prahy no co by jsme chtěli od Prážáku..

 68. costa92ful

  costa92fulPřed 8 lety

  tu babu nakopat do prdele. určitě tomu nerozumí a jen se do toho sere

 69. carrloss1976

  carrloss1976Před 8 lety

  Holka má kámoše mezi dřevorubcema že jim tyká!! Dřevorubec je kus chlapa, měl ji naplácat, pipce jedné.

 70. carrloss1976

  carrloss1976Před 8 lety

  Máš to? Máš to? Asi by ti to pomohlo ty tatare ekologický, to je policie a ta ví co dělat a ten ubožák kdyby normálně šel tak nebude řvát jak baba.

 71. carrloss1976

  carrloss1976Před 8 lety

  Moc jedno mu to není když řeší jiný problém. Nemáte tam lézt, až vás to jebne po hlavě tak to bude váš problém.

 72. Vladimír Sedláček

  Vladimír SedláčekPřed 8 lety

  komediant :D

 73. robotron09

  robotron09Před 8 lety

  jděte radši sbírat bordel u silnic ekologové!

 74. mikko2211

  mikko2211Před 8 lety

  ochranári otvorte si oči lebo ste slepi, patrajte po problemoch od korena veci nie pri tazbaroch v lese, ohrozujete samí seba a životy pracujucich na tom mieste, nemate sajnu co je to praca v lese a ten co tam robi si robi svoju pracu, tam problem nieje, problem je tam kto to vsetko nariadil vy hlupáci hlupí, sprostí a trapní.. absolutne nemate sajnu o prirode, dementi.. čo tam šaškujete..

 75. Fallin100

  Fallin100Před 8 lety

  Policista se evidentně zabývá nějakou kačenkou, která si přišla jako první a vám je líto, že se na vás taky nedostalo, že ?

 76. James CbrRider

  James CbrRiderPřed 8 lety

  takhle by snad neřval ani kdyby mu ty ruce řezali :D

 77. Daniel Vlasák

  Daniel VlasákPřed 8 lety

  Ten v tý pláštěnce by mohl jít rovnou na podium... :D :D skvělý herecký výkon :D

 78. patalus100

  patalus100Před 8 lety

  Já sem též dřevorubec a toho .......... bych sundal i s tím stromem.Nejhorší pohroma jsou ty vaše zelené mozky umíte akorát ječet jak totální P...

 79. Hlášky z filmů

  Hlášky z filmůPřed 8 lety

  Jsem proti těžbě, "příroda si vždy poradí". To měl na transparentu aktivista na stromě a plně stím souhlasím. Pochybuju, že by si s kůrovcem příroda neporadila, ale nikdo není bezchybný. Nelíbila se mi činnosti aktivistů, dřevorubců a ani policie. Dřevorubci káceli i za přítomnosti lidí což by neměli, ale aktivisti si taký musí uvědomit, že za pásku se chodit nemá,...ale co si budem povídat stromy padaly i za ohnaničený prostor. A policie ? Né vždy se chovala suveréně. Tak bych to zhodnotil já..

 80. silurus185

  silurus185Před 8 lety

  kreten v te plaštěnce!

 81. Vasyl Bilak

  Vasyl BilakPřed 8 lety

  Já se tím delší dobu živil a takto vybaveného by mě bezpečák vyhodil z lesa okamžitě.

 82. islandriax

  islandriaxPřed 8 lety

  @vasekha Byl si někdy v tom co by měli mít na sobě ? jak je vidět asi ne. :D

 83. Vasyl Bilak

  Vasyl BilakPřed 8 lety

  Co to je za amatéry? bez přileb,rukavic....

 84. Vasyl Bilak

  Vasyl BilakPřed 8 lety

  Nejvíc mě sere že ani dřevaři nemají přilby, rukavice, hulí při práci. Je to úpadek stavu podle mě. Montérky nemají......v triku....

 85. Richard Jelínek

  Richard JelínekPřed 8 lety

  ten težař ti měl dát bombu ,že by se ti vysipali zuby..žádný policajti měli vás pomlatit težaři,ty by se s vámi nesrali :D

 86. Petrbudvar

  PetrbudvarPřed 8 lety

  Stráský a Nykles = hrobaři Šumavy. Silnice, křižovatky, parkoviště, vykácet, lanovky, vleky, sjezdovky, zpřístupnit, hotely, kšeft. Nejpoužívanější slova těchto odborníků na všechno. Jeden z ODS, druhý ODS donedávna placen. Kdy už ono debilní stádo bezmyšlenkovitě podporující kácení pochopí, že nejde o přírodu ale o pořádné "zkšeftování" zatím poměrně nedotčené přírody? Bohužel účastníci stáda většinou skončí jako slouhové bohatých, jako všichni, kteří mají rádi jednoduchá řešení.

 87. arid

  aridPřed 8 lety

  jen víc a houšť ! Držím palce PČR. Ten páv v té pláštěnce začne řvát jako by podřezávali podsvinče až v okamžiku, kdy se s kameramanem domluví - toč to, je to důkaz :oDD

 88. Locohombre71

  Locohombre71Před 8 lety

  Ekotragédi dokážou dobře pobavit :))))

 89. Wasicu

  WasicuPřed 8 lety

  Pomáhaj a chráněj, ne? :-)

 90. arid

  aridPřed 8 lety

  jediní, kdo porušují zákony a předpisy jsou ekoteroristi. Nechte už šumavu na pokoji ! Kde jste byli, když se stavěly obří fotovoltaiky bez jakéhokoli povolení, když se zničily důležité biotopy viz Ráječko ? Toto vás nezajímá asi proto, že tady byste za ty šaškárny nedistali bakšiš nebo to je jinak ?