TESLA CYBERTRUCK - MEGAFAIL NEBO REVOLUCE? [4K]

🔥 Odběr kanálu
csgos.info/tv-SgFxc7dM_mjQIC0zxn1zqw
☝🏼 Doporučené aplikace, služby a gadgety, které používám, včetně slev ☝🏼
👉🏼 kit.co/petrmara 👈🏼
Kamera a střih: kouzelník 🙏🏻 Marek Niessner
👉🏼 marek_niessner 👈🏼
👉🏼 marekniessner.com 👈🏼
Odebírej můj newsletter
👉🏼 www.petrmara.com/#newsletter 👈🏼
Více:
petrmara
petrmara.page
Ask.fm/petr_mara
petrmara
petrmara.com
Hudba: Andrew Applepie - Antarctica Feat. Redhead Gang
👉🏼 soundcloud.com/andrewapplepie/antarctica 👈🏼

Komentáře

 1. ales hejral

  ales hejralPřed dnem

  Mnozí to tu už napsali. Auto je tak nezvyklý, že to chce čas. Čím víc o něm vím a čím dýl se na něj dívám, tím víc si zvykám a víc se mi líbí. Stejně jak s dělenými světly u Octavie. :-)

 2. Vladimír Hrbata

  Vladimír HrbataPřed 2 dny

  První dojem hrozný, ale po přečtení informací si říkám proč ne. Tak mu fandím, protože provokuje a vyvolává údiv i nenávist. Chtěl bych zažít ten pocit přijet a zaparkovat před naším panelákem . Taky je to hranatý jako krabice ....😂

 3. Miroslav Mušálek

  Miroslav MušálekPřed 2 dny

  Ahoj Petře, jak je na tom ta bezpečnost ... ve filmu Demolitionman byla bezpečnostní pěna .. :D

 4. David Bascheri

  David BascheriPřed 4 dny

  ochrana chodců-0, výhled z auta-0, parkování - 0, smysluplnost elektro-0 /budoucnost je ve vodíku/- podrtženo sečteno Musk stejně jako Jobs vyrobí levně nesmysl, kterej bombasticky představí a rybky to kupujou:)

 5. David Bascheri

  David BascheriPřed 4 dny

  ochrana chodců-0, výhled z auta-0, parkování - 0, smysluplnost elektro-0 /budoucnost je ve vodíku/- podrtženo sečteno Musk stejně jako Jobs vyrobí levně nesmysl, kterej bombasticky představí a rybky to kupujou:)

 6. Marcel Blažek

  Marcel BlažekPřed 5 dny

  Auto Homer.

 7. Petr Hoffmann

  Petr HoffmannPřed 6 dny

  Ahoj Petře, mně se zatím nelíbí. Pravděpodobně proto, že mám rád organické designy, ale to je věc subjektivního vkusu. Snažím se respektovat všechny způsoby uměleckého vyjádření, takže i takový design auta. Nicméně se mi zdá, že tohle auto bude díky ostrým hranám a zmiňované extrémně pevné karoserii hodně nebezpečné pro všechny živé bytosti v okolí. Vem si situaci, že přehlédneš důchodkyni za autem, která se snaží odšourat do bezpečí a drcneš do ní, byť jen v pětikilometrové rychlosti. Když ji trefíš nešikovně zadní hranou... nechci domýšlet čelní střet do padesáti a to po městě jezdíme i rychleji. :) Trochu mě to nutí uvažovat nad tím, jakými hodnotami se Musk řídí, když tohle nechá projít "ven"... Z celého toho uvedení mám zvláštní pocit. Díky za pěkné video ;)

 8. Josef Vacek

  Josef VacekPřed 6 dny

  K 11:09 Sklo zkoušeli rozbít před prezentaci několikrát - neúspěšně. Viz. Muskův Twitter.

 9. Tomáš Touha

  Tomáš TouhaPřed 6 dny

  Díky!

 10. mirek hruby

  mirek hrubyPřed 7 dny

  Stejné dojmy... Počáteční šok a pocit že si někdo dělá srandu. Dnes to začínám chápat a líbí se mi každým dnem víc a víc.

 11. [ EvolvE ]

  [ EvolvE ]Před 8 dny

  U toho skla nejde o to aby neprasklo ,ale proto aby co nejméně věcí prošlo přes něj. A jak jsme mohli vidět tak neprošlo! Takže sklo svůj účel 100% splnilo.

 12. Michal Pacovský

  Michal PacovskýPřed 8 dny

  Moc se mi Líbí.

 13. Samuel Duda

  Samuel DudaPřed 8 dny

  13:15 Zrychlení z 0 na 100 za nějakých 2,9 km/h XDD

 14. Yiri

  YiriPřed 8 dny

  Já jsem se na to představení díval několikrát a říkám si, jestli to nebyl záměr. Kdyby se to všechno povedlo tak jak mělo, tak se o tom dozví jen skalní fandové. Tahle "nehoda" jim zaplatila masivní reklamu po celém světě. Navíc to v mnoha lidech vyvolá různé emoce (soucit, výsměch, cokoliv), díky kterému jim to v hlavě zůstane déle.

 15. Captain Deadpool

  Captain DeadpoolPřed 8 dny

  mám rád ostré rysy na autech, ale tahle sedlová střecha je fakt hnus... Taková auta jsem kreslil ve školce a nejsem na to hrdý :D

 16. P O

  P OPřed 8 dny

  Jako dobry ale jako tak se jim neco dosere a ty hned z toho delas cernobyl

 17. Milan Procházka

  Milan ProcházkaPřed 9 dny

  Za mě patří obří jednička marketingovému týmu TESLY. Dostat informaci o produktu i k milionům lidí, kteří se o téma nezajímají je perlou v marketingu. Vyrobí se situace, kdy jako něco selže. Firmu to jako poškodí poklesem akcií ...... na chvíli. Jde o to, že sklo vyrábí někdo jinej, Tesla nemá sklárnu a velmi rychle se na to zapomene alevšichni o něm budou vědět !

 18. sarkano

  sarkanoPřed 9 dny

  Mě se to auto libi

 19. Fooler Cz

  Fooler CzPřed 9 dny

  Mě zajímá hodnocení euroncap

 20. Tomáš Semančík

  Tomáš SemančíkPřed 9 dny

  Hnus to je

 21. Kate Kozakova

  Kate KozakovaPřed 9 dny

  Asi tady patřím do té méně četné skupiny a to auto se mi nelíbí. Nechápu proč všichni tak moc blbnou s elektroauty, když zdroj elektřiny je z větší části z uhelných elektráren. Nejdříve by to chtělo efektivní ekologický zdroj energie a až na to adaptovat auta. Jako poměrně efektivní mi přišli auta na vodík, kdy jako vedlejší produkt jízdy vznikala čistá voda.

 22. J D

  J DPřed 10 dny

  Projde to STK? :D

 23. herrlogan17

  herrlogan17Před 10 dny

  Myslím, že pavouk na okně byl celkem promyšlený tah :)

 24. notm sacrert

  notm sacrertPřed 10 dny

  podle mně elektro auta nemají budoucnost když vydržej 20 let dejme tomu,normální auto vydrží dýl nebo se na tom musí dýl makat než bude elektro auto plnohodnotný produkt

 25. Arpád Rubint

  Arpád RubintPřed 10 dny

  Je to proste "Amerika"...mohutná, extrémne výkonná , pohodlná a veľkolepá

 26. Vladimír Zábranský ml.

  Vladimír Zábranský ml.Před 10 dny

  Mě se líbí. Vytvořil tvary které v 60 a 70 letech představovaly dalekou budoucnost. Jules Verne letal ve svých knihách na měsíc a byl to jen snílek kterého nikdo nechápal! A dnes?? Já bych ho bral hned!! Mám rád neobrutalismus a dotohoto stylo to auto naprosto zapadá. Je to auto jak z Demolition Man! Dnes se tomu každý směje a za několik desetiletí to bude mít každý. Konečně se našel někdo kdo si prosadil svoje. Je čas se posunout dál. A né 50 let stát na jednom místě.

 27. Famim

  FamimPřed 11 dny

  Nejsem nějaký Fanda Tesly ,ale to prasknutí skla nebyl fail.Diky tomu ,že to sklo prasklo ,tak mluví každý ,takže se tesla dostane víc do podvědomí . A to že vůbec ta železná koule neproletěla sklem na což už nikdo nehledí ,tak to je ten wow efekt .

 28. Karel Suck

  Karel SuckPřed 11 dny

  Nelíbí. Tenhle desing byl in v 80-90 letech. Ta roleta se bude klepat ve vyšších rychlostech. Tesla nedomýšlí své návrhy do konce a na to dojede. Návrh cybertrucku neunikl, protože ten kdo ho našel a měl ukrást, nevěřil že tohle Tesla myslí vážně.

 29. maXXik1337

  maXXik1337Před 11 dny

  Rekneme si to uprimne. Kdyby se takovyto prezentacni trapas stal JAKEKOLIV konvencni automobilce, tak si z ni udelate uprimnou srandu. To je proste MEGA FAIL. Trochu mi vadi, ze se tomuto cloveku, respektive jeho firme, odpusti kde co. Ano, nikdo neceka vse perfektni, ale samotna "build quality" tesel je - na pomery premiovych znacek - uz davno znamy problem, ackoliv na tom snad pracuji (trva to dnes uz roky).

 30. Josef Jebavy

  Josef JebavyPřed 11 dny

  Ty mapy možná budou OpenStreetMap

 31. Shadow Wraith

  Shadow WraithPřed 11 dny

  Mně se líbí.

 32. Likekinkajou

  LikekinkajouPřed 11 dny

  Tohle fakt nechápu Octávku 3 generace s těma rozdělenýma světlama všichni pomlouvají a říkaj že je hrozná přitom je skvělá a tenhle kontejner na kolečkách všichni milujou a každej řekne že to je bezvadný 😐

 33. matkat cz

  matkat czPřed 11 dny

  To auto je super

 34. FLESI

  FLESIPřed 11 dny

  Co ?? Za 100$ předobjednat? To je nějak málo ne, na takový auto.

 35. 最好_Denda05

  最好_Denda05Před 11 dny

  Podle mě super auto už na to začínám šetřit

 36. Filip Marčík

  Filip MarčíkPřed 11 dny

  Mě se cybertruck líbí.

 37. Lenka Dubska

  Lenka DubskaPřed 11 dny

  #9:39 Bum bác

 38. mr._ jan Videos

  mr._ jan VideosPřed 11 dny

  Zlatej dodge ram 😂😃

 39. Flowee Music

  Flowee MusicPřed 11 dny

  Chtěl bych tě malinko opravit s těmi okny. Okna praskla kvůli tomu, že byly naprasklé růžky po tom co bouchali do těch dveří. Jinak výborné video

 40. Flowee Music

  Flowee MusicPřed 9 dny

  Jiri D. Neříkám že nemáš pravdu. Ale udělat srandičku která způsobila 16.1 miliardový pád v akciích nevím kdo udělá :)

 41. Jiri D.

  Jiri D.Před 10 dny

  Pokud by jste někdy viděl neprůstřelné sklo,tak by jste takovouto blbost nikdy nenapsal. Byl to záměr rozbít ty skla a dělat,že se něco nepovedlo. Ten člověk si to může dovolit,dělat si takovéto srandičky z lidí ví,že se to ihned roznese do celého světa. Sám bych o nějakém autě nevěděl,pokud by se všude neřešilo prasklé sklo. Takže asi tak. ;-)

 42. Tomas Rabl

  Tomas RablPřed 11 dny

  Za mě je to revoluční auto (ne jen elektro). Desing a další vlastnosti auta budou ostatní automobilky do několika let kopírovat. Podobně jako Apple a iPhone. Možná to teď řada lidí bude odsuzovat, ale nebylo to tak i u iPhonu?