Je Mercedes-Benz G 400 CDI skutočne kráľ autoservisov? - volant.tv

Jazdený Mercedes-Benz Triedy G s V8 motorom 400 CDI je často označovaný ako problematické auto alebo posmešne kráľ autoservisov. Je to ale skutočne tak?
Za zapožičanie auta do videa ďakujem www.bilmar.sk
#mercedes #triedag #400cdi #recenzia #test #skusenosti
Pridaj sa k volant.tv!
volant.tv
volant.tv
volant_tv
csgos.info

Komentáře

  1. DP FILMS

    DP FILMSPřed 12 dny

    Peťo :D Neprídeš mi nejak uvoľnený :D Máš taký výraz ako keby si si to Géčko kúpil ty :D

  2. joz pa

    joz paPřed 7 dny

    Pán zrejme nevie, čo zo zarobenými peniazmi. Možno tak v 90´. Dnes je Mercedes auto (mobilkou) lúzrov. www.marketscreener.com/DAIMLER-AG-436541/?type_recherche=rapide&mots=daimler

  3. Angry Driver

    Angry DriverPřed 10 dny

    imho chrípka, šak aj bolo počuť, že hovorí "nosom" .)

  4. L K

    L KPřed 12 dny

    😂😂😂

  5. volant.tv

    volant.tvPřed 12 dny

    Hej hodina pravdy tesne po kupe hehe

  6. dutoiu hour

    dutoiu hourPřed 2 dny

    👍

  7. ottomahr skroucený

    ottomahr skroucenýPřed 2 dny

    to se dělá vždycky..prodat nákýmu hejlovi a zdarec

  8. Richard F.

    Richard F.Před 2 dny

    Ale tie náplne prevodoviek sú doživotné - pretože bez údržby vydržia 400 tis. km. A potom už auto nemá žiadnu hodnotu, možno len zberateľskú (po dlhom čase). Možno tento MB je výnimočný a teda si cenu môže podržať, ale pri iných, najmä bežnejších autách platí, že po 400 tis. km majú hodnotu 500 €. Kto by na takom aute riešil prevodovku (myslím pôvodný majiteľ), ak repas vyjde podstatne drahšie...?

  9. Richard F.

    Richard F.Před 2 dny

    Každá vec si údajne svojho zákazníka nájde. Ja som napr. utratil vo svojom živote dosť € za staré počítače či klávesnice.

  10. dutoiu hour

    dutoiu hourPřed 2 dny

    ako dat tolko eciek za 20 rocne auto mi pride trosku od veci :D

  11. bouytt guyt

    bouytt guytPřed 3 dny

    👍

  12. bodoy euir

    bodoy euirPřed 2 hodinami

    iba 19k??? lol

  13. Martin

    MartinPřed 3 dny

    Musím se už smát, kde to vlastně žijeme? V Africe ? My nemáme asfaltové a kvalitní silnice ? Musíme si kupovat SUV a OFFROADY ? Je to jinak, člověk se k přírodě chová jako hovado !!!!! Lidstvo se bohužel moc neposunulo. Auto je dopravní prostředek a ne IMAGE.

  14. bouytt guyt

    bouytt guytPřed 3 dny

    iba 19k??? lol

  15. 9miest.sk

    9miest.skPřed 4 dny

    Ahoj, mám dve autá s týmto motorom. ML400cdi a GL420cdi, už mnoho rokov. A kým sa nerozpadnú, nechám si ich. Podstatné info o tomto motore nezazneli, doplním. Je to letecký motor, používaný v malých lietadlách, cca do 12-15 pasažierov. Mercedes potreboval byť konkurencieschopný a nemal taký veľký dízel, tak upravil motor Centurion (info je aj na wiki napr.). Letecký Centurion mal suchú vaňu, kvôli pomerom počas letu. Je to prvý celohliníkový V8 dízel na svete, v lietadlách mal 300 koní, v v autách od 250-320, podľa typu vstrekovania a podľa túrb, 560-730 Nm. Najslabšia verzia 184kW (do 2005) bola bez hw úprav čipovateľná na cca 400 koní bez problémov. Mnoho komponentov na tomto motore je predimenzovaných a nie sú s nimi problémy, rozvodová reťaz je dvojitá napríklad a hrkoce preto, lebo je opotrebovaný napínač, ten je vymeniteľný vcelku ľahko (závisí to od typu altíka, vodou chladený dá viac zabrať) a stojí 35 eur v MB. Reťaz obvykle nepreskočí, ani keď hrkoce a je tam pekný ukazovateľ opotrebovania. Navyše sa dá vymeniť za novú pomocou nástroja doslova za pár minút, čo samozrejme iba málo servisov pozná. Upevnenie vstrekovačov je lepšie ako na 4, 5 a 6 valcoch MB, nepočul som o tom, že by ich podfúklo. Čo odchádza je el. regulácia túrb (cca pri 200.000), ale turbá sú lacné, oplatí sa ich repasnúť celé, prístup je zlý alebo dobrý podľa druhu auta, na W163ke je od kolesa v pohode, na X164ke je zhora a zlý, na Gčku neviem. Okolo 400.000 km odchádza tesnenie pod jednou hlavou, je to miesto najďalej od vodného čerpadla. Kto to raz robil, nebojí sa toho. Riadiaca jednotka Temic je veľmi tolerantná a kontrolku rozsvieti až keď ide naozaj do tuhého, nejaké egr alebo regulácia turba alebo chyba prevodovky ju nerozhádže. Vekom v nej odchádzajú kondenzátory v zdroji, opäť nič hrozné. Momentálne jazdím s jednou reguláciou turba zaseknutou a nebyť diagnostiky, ani to neviem. Taktiež jeden MAF má vyššie hodnoty, ale to je všetko, čo sa deje. Inak je to klasický commonrail, pred 2005 s el.mag. vstrekovačmi a po 2005 s piezo, čím klesla hlučnosť. Zaujímavosťou tých starších motorov je aj to, že pri cca 2800-3000 otáčkach úplne stíchnu, všimol som si to na viacerých, takže od takej 150ky je v aute veľká pohoda. Ďalej - výfuky, o ktorých hovorí pán Mosný sú u G, ML a GL nehrdzavejúce. Prevodovka - nesúhlasím, že ten starý 5 kvalt je poddimenzovaný. Ja s tým ťahám 3,5 tony a 1 x za 5 rokov som nechal repasnúť hydromenič. Spojka v ňom je namáhaná, ale oprava nestojí milión, ostatné súčiastky do prevodovky sú lacné, riadiaca jednotka stojí doslova pár eur nová, hydraulická jednotka je ľahko demontovateľná apod. Olej treba meniť, súhlasím a s ním aj filter, tesnenie vane a zásuvku. Na záver, áno, spotreba týchto motorov je vysoká, ide tam 12 litrov oleja, ok, ale svojim drsňáckym charakterom, najmä u tej staršej verzie, dokážu človeka dokonale namotať. A kto sa môže pochváliť tým, že má v aute motor z lietadla?

  16. 9miest.sk

    9miest.skPřed 3 dny

    @volant.tv v pohode, niet začo :) Veď ja som rád za to video. Mám iba takéto neštandardné autá (napr. x-type, A2 3L, Sebring conv...), ostatné ma nudia, ale tieto Mercedesy mám na prácu, na odťahy mojich aj cudzích áut. GLko ročne robí 30.000 km a MLko 60.000. Tak musím tú techniku poznať na 100%. Aspoň sa snažím. Lebo keby ma to niekde nechalo, čo sa ešte nestalo, potreboval by som 2 odťahovky. Ešte doplním info, spotreba, GLko má priemer 12,3 po asi 40tisíc km, ale jazdí menej s vlekom ako ML, je zas ťažšie (2650 prázdne) a ML (2450) priemer 12,5 - ale toto auto vždy iba ťahá 2,5-3,5 t. Spotreba stúpa, keď sa použije lacná nafta, veľmi výrazne. Za najväčšiu nevýhodu motora, čo sa terénneho použitia týka považujem práve tú citlivú reguláciu variability turbodúchadiel. Turbá sú nízko a tá elektronika nie je dokonale utesnená, takže pri brodení to trpí. Alternátor je kvôli vode zapúzdrený, to je ok, aj ostatná motorová elektrika je hore, zásuvka prevodovky je tesná, sanie je vysoko. Len tie regulátory, asi preto Temic nehlási ich chybu, iba si ju uloží. Celkovo treba povedať, že tieto motory sú spoľahlivé, lebo poruchy človeka nezastavia (preto nosím so sebou snímač ot. motora, lebo toto BY mohla byť achilovka + diagnostiku). Kazivé sú v porovnaní s dobovými súpermi tak stredne, starý V8 dízel LandCruisera je isto menej kazivý a V10 TDI je viac kazivý. Ale všeobecne sú to dobré motory, vyhýbajú sa im fatálne zlyhania a väčšina z nich má dnes za sebou státisíce km a stále žijú a vďaka triede G budú žiť možno večne :)

  17. volant.tv

    volant.tvPřed 4 dny

    Ahoj a dakujem za velmi obsiahli a podrobny komentar. Priznam sa, ze toto info je viac nez detailne a niektore veci su pre mna novinkou. Samozrejme ciel videa nebol ist az do takychto detailov, ale som rad, ze niekto tieto motory aj realne prevadzkuje ako ty. Co sa vyfuku tyka, nehrdzaveju, ale moze prist k ich poskodeniu (teoreticky), takze preto sme spomenuli ze su tam dva.

  18. vliduu zeeb

    vliduu zeebPřed 4 dny

    Nechtěl bych ten krám ani zadarmo...

  19. VÉČKO.tv

    VÉČKO.tvPřed 4 dny

    Tohle auto buď miluješ nebo nesnášíš! Nic mezi tím.

  20. vliduu zeeb

    vliduu zeebPřed 4 dny

    👍👍👍

  21. drttyu liqm

    drttyu liqmPřed 4 dny

    iba 19k??? lol

  22. bodoy euir

    bodoy euirPřed 2 hodinami

    ako dat tolko eciek za 20 rocne auto mi pride trosku od veci :D

  23. Bet 365

    Bet 365Před 5 dny

    prve video od vas co ma zaujalo. Stare hajtry vyhonene a kokutek za volantom. Treba sirit osvetu nech sa mlady chlapci na to nenamotaju a nenechaju oklamat.

  24. Bet 365

    Bet 365Před 4 dny

    @drttyu liqm teraz je taky alibisticky svet, vsetko je kool, kazdy chce zarobit, pravda sa pise na spodok zmluv malymi pismenami, ked chces lajky musis namotavat :)

  25. drttyu liqm

    drttyu liqmPřed 4 dny

    No a ako vždy pri takýchto videách a s týmito argumentmi pre a proti sme sa zas dozvedeli diplomaticko-alibistické hovno.

  26. vliduu zeeb

    vliduu zeebPřed 5 dny

    Som rád,že vždy tam poviete pravdu ako je aj táto na konci. Presne tak to je na slovensku. Preto tady budú jazdiť vždy samé felície a jedno litre 🤣

  27. drttyu liqm

    drttyu liqmPřed 4 dny

    je cenovo niekde inde) su moje najoblubenejsie auta

  28. Andrej Passco

    Andrej PasscoPřed 5 dny

    Ani som neveril ze tato plechovica skareda je tak draha kym som nevidel cennik :D

  29. vliduu zeeb

    vliduu zeebPřed 5 dny

    700/. Dielce netreda originaly MB ale Miele, Mann , Werner za p ceny ako ine znacky.

  30. diungy alisnr

    diungy alisnrPřed 5 dny

    Ty tu davas len same moje oblubene vozy! :) Super praca, len tak dalej a dakujeme 👏

  31. volant.tv

    volant.tvPřed 4 dny

    budu aj dalsie :)

  32. bodoy euir

    bodoy euirPřed 6 dny

    iba 19k??? lol

  33. drttyu liqm

    drttyu liqmPřed 4 dny

    toto auto je jednoducho nadherne, sa clovek moze na zarade posadit das si kavu a pozerat ake nadherne to auto je. Legenda. Za mna Jeep Wrangler a Mercedes G (aj ked te

  34. cnmmd qiuoo

    cnmmd qiuooPřed 6 dny

    Ty tu davas len same moje oblubene vozy! :) Super praca, len tak dalej a dakujeme 👏

  35. Robert Juhas

    Robert JuhasPřed 6 dny

    Jasné, že sa nikto nelepí na toto géčko. Nič cez to auto nevidieť. A jazdiť nalepený na stene, cez ktorú nič nevidno, to si každý koleduje.

  36. diungy alisnr

    diungy alisnrPřed 5 dny

    G je G, škoda o tom debatovať, a nie je pre sedliakov... Je to poriadne chlapske auto ( nie kokotiny X6...) Mal som G 400 Cdi, ale je to nevydarený motor👎 (420 Cdi je už

  37. Marián Gašparovič

    Marián GašparovičPřed 6 dny

    Celé zle, za image po meste veľa peňazí za málo muziky.

  38. cnmmd qiuoo

    cnmmd qiuooPřed 6 dny

    prepracované a vraj spoľahlivejšie) Kúpiť treba G 500 V8, alebo ešte lepšie G 63 AMG, a nie traktor... Keď sú peniaze na opicu, nech je aj na banán!

  39. Róbert Marko

    Róbert MarkoPřed 6 dny

    12:16 pohlad typu k*rva co som to kupil 😂

  40. seeni gzty

    seeni gztyPřed 6 dny

    ako dat tolko eciek za 20 rocne auto mi pride trosku od veci :D

  41. serdy ximi

    serdy ximiPřed 7 dny

    iba 19k??? lol

  42. seeni gzty

    seeni gztyPřed 6 dny

    Pod kapotou a vnútry je poriadne špinavé

  43. Martin Paulovic

    Martin PaulovicPřed 7 dny

    Zlatá Dacia, cena minimálna, údržba žiadna a v teréne to dokáže to isté :) za servis tejto krabice sa dá kúpiť nové auto :( kde je ekológia? Ved to ma odpor vzduchu jak padák kua. To si kúpi len nejaké tupelo co chce machrovat

  44. serdy ximi

    serdy ximiPřed 7 dny

    400ka nie je uplne najlepsia volba kvoli tomu, aku ma komplikovanu techniku, ale na druhej strane ten model je cenovo niekde na uplnom spodku ponuky Gecok a vykonovo

  45. mnika voli

    mnika voliPřed 7 dny

    iba 19k??? lol

  46. bcvbb hyui

    bcvbb hyuiPřed 7 dny

    👍👍👍

  47. jersy

    jersyPřed 8 dny

    Nechtěl bych ten krám ani zadarmo...

  48. mnika voli

    mnika voliPřed 7 dny

    zaujmavé video a hlavne ma prekvapila uprimnosť hosťa Mareka (čo cením) ktorý narovinu povedal ako to s týmto autom je " pravdu sa aj tak nedozvieš od majitela " súhlasí

  49. qopoy dnon

    qopoy dnonPřed 8 dny

    👍👍👍

  50. bcvbb hyui

    bcvbb hyuiPřed 7 dny

    maju pojazdiť pekne a tesne pred skončením zaruky ho predať :) Určite by som to nekupoval ako jazdenku.

  51. Job Work

    Job WorkPřed 8 dny

    toto auto je jednoducho nadherne, sa clovek moze na zarade posadit das si kavu a pozerat ake nadherne to auto je. Legenda. Za mna Jeep Wrangler a Mercedes G (aj ked ten je cenovo niekde inde) su moje najoblubenejsie auta

  52. qopoy dnon

    qopoy dnonPřed 8 dny

    Zdravím, perfektní video!!! Už se těším na Tvá další. S pozdravem Radvan

  53. Marek Mikmak

    Marek MikmakPřed 8 dny

    No a ako vždy pri takýchto videách a s týmito argumentmi pre a proti sme sa zas dozvedeli diplomaticko-alibistické hovno.

  54. volant.tv

    volant.tvPřed 8 dny

    ...co konkretne si sa chcel dozvediet a nedozvedel?

  55. bodoti qwiu

    bodoti qwiuPřed 9 dny

    G500 síce žere, ale len tankuješ

  56. misolou fout

    misolou foutPřed 8 dny

    Som rád,že vždy tam poviete pravdu ako je aj táto na konci. Presne tak to je na slovensku. Preto tady budú jazdiť vždy samé felície a jedno litre 🤣

  57. Igor Urbanek

    Igor UrbanekPřed 9 dny

    Problem tu v US su prisne emisie na naftove motory , /Nabehal som 199 tis. km , rocnik 2011/ co sa ocakava v EU coskoro. Vsetky opravy boli koli emisiam. EGR ventil / Vyfukove plyny recirkulacia/ 2x meneny spolu s senzorami , particular filter upchaty, NO and Oxigen senzor meneny, predhrievacie motora menene a to je vsetko.Nespominam brzdove platnicky , stierace, palivovy filter... bezna udrzba. Prevodovka je neznicitelna ale treba menit olej. Okolo 160 tis. km automaticka prev. zacala tvrdo preradovat , vymenil som Conductor plate / vodiva doska/ a tiez vymenil solenoid. ventily. Vsetko sa da urobit v garazi ale bez diagnostic software to nepojde. / Alibaba. com je pre MB vcetne laptopu za $ 700/. Dielce netreda originaly MB ale Miele, Mann , Werner za p ceny ako ine znacky.

  58. bodoti qwiu

    bodoti qwiuPřed 9 dny

    Som rád,že vždy tam poviete pravdu ako je aj táto na konci. Presne tak to je na slovensku. Preto tady budú jazdiť vždy samé felície a jedno litre 🤣

  59. nieooj gotoy

    nieooj gotoyPřed 9 dny

    G500 síce žere, ale len tankuješ

  60. misolou fout

    misolou foutPřed 8 dny

    Akože tiež terénné auto a nevydrží to níč keď máš dotoho stále sypať. Veď to je otom aby to vydržalo bez toho aby si dotoho musel staale sypať...

  61. Jj Jr

    Jj JrPřed 9 dny

    Marek je frajer cenim uprimnost ;)

  62. Öcsi V8

    Öcsi V8Před 9 dny

    G je G, škoda o tom debatovať, a nie je pre sedliakov... Je to poriadne chlapske auto ( nie kokotiny X6...) Mal som G 400 Cdi, ale je to nevydarený motor👎 (420 Cdi je už prepracované a vraj spoľahlivejšie) Kúpiť treba G 500 V8, alebo ešte lepšie G 63 AMG, a nie traktor... Keď sú peniaze na opicu, nech je aj na banán!

  63. volant.tv

    volant.tvPřed 9 dny

    Ano, s tou G 500 suhlasim

  64. nieooj gotoy

    nieooj gotoyPřed 9 dny

    Ak je Marek chalan čo sme voľakedy spolu písali v fanclube opel frontera tak mu pripomeniem absolútneho kráľa servisov - Frontera B 🤣🤣🤣 pt

  65. Felix Montana

    Felix MontanaPřed 9 dny

    👍👍👍

  66. misolou fout

    misolou foutPřed 9 dny

    uprimnost super dakujem

  67. Nicco Ts

    Nicco TsPřed 9 dny

    K image - toto auto ma na plagatoch v celach polovica vaznov. Druha polovica ma nahotinky.

  68. Damián Vrubel

    Damián VrubelPřed 9 dny

    Pod kapotou a vnútry je poriadne špinavé

  69. misolou fout

    misolou foutPřed 9 dny

    Vidím Gečkovu krabicu ...puštam z velkym vzrušenim nečitam ani nazov videaaa,,,len po par sekundach počuvam Diesel O.o "tak a je po krasnom agresivnom bublote " škod

  70. Mungo

    MungoPřed 9 dny

    Prepocul som, alebo tam pri pouceni o repelente na lepicov na zadny naraznik chyba vysvetlenie? Teda, v akych kruhoch bolo toto auto popularne (napoviem: 16 az dozivotie).

  71. Mungo

    MungoPřed 8 dny

    @volant.tv vsak prave, kto by sa lepil na G-cko, ked nevie, kto ho soferuje a co ma za opaskom. Ja sa nelepim na ziadne auto a lepicov z duse neznasam, ale na G-cko pozriem opatrne aj ked idem peso cez priechod. To auto ma kus zlej povesti ako ju minimalne kedysi mali BMW.

  72. volant.tv

    volant.tvPřed 8 dny

    no je to tak myslene, ako je to vo videu - nikto sa na gecko nelepi, to je fakt

  73. Lukas Vass

    Lukas VassPřed 9 dny

    400ka nie je uplne najlepsia volba kvoli tomu, aku ma komplikovanu techniku, ale na druhej strane ten model je cenovo niekde na uplnom spodku ponuky Gecok a vykonovo je to auto velmi slusne. Ale kazde jedno G je take, ze do toho budes rocne sypat tisice eur, uz len tym ako tie auta hrdzaveju a na ake pouzitie su urcene (1 km v terene rovna sa 10-100 km na ceste). Jednoducho bud take auto potrebujes a potom su to normalne naklady alebo chces presne take auto a potom je ti to jedno :)

  74. Peter Trhan

    Peter TrhanPřed 6 dny

    ako nove to bolo velmi popularny motor - vykon ako V8 benzin, a konecne normalna spotreba aj s tak velkymi autami ako G ci ML, S... bohuzial , vsetkych to neskor dobehlo v podobe neustalych problemov a servisnych nakladov

  75. Martin Drotár

    Martin DrotárPřed 10 dny

    Mať toto auto automaticky by mi bolo zle. Pripadal by som si ako násilník, podvodník, zlodej alebo vrah. Možno o niečo málo horšie by som sa citil v H2 ale tiež podobný image.

  76. Peter Karas

    Peter KarasPřed 10 dny

    zaujmavé video a hlavne ma prekvapila uprimnosť hosťa Mareka (čo cením) ktorý narovinu povedal ako to s týmto autom je " pravdu sa aj tak nedozvieš od majitela " súhlasím ak ti to auto chce dotyčný predať povie ti to čo chceš počuť, takže ako to vidím ja Géčko si kupiť len ako nové a servis rieši záruka samozrejme je to len pre ľudí čo na to auto maju pojazdiť pekne a tesne pred skončením zaruky ho predať :) Určite by som to nekupoval ako jazdenku.

  77. Peter

    PeterPřed 10 dny

    Toto G je na predaj na autobazareu za 20t

  78. Michal Radvan

    Michal RadvanPřed 10 dny

    Zdravím, perfektní video!!! Už se těším na Tvá další. S pozdravem Radvan

  79. volant.tv

    volant.tvPřed 10 dny

    dakujem, dalsie bude urcite

  80. Macolaiden

    MacolaidenPřed 10 dny

    >>> Tým pádom si auto pochoval v autobazare a bude slúžiť ako ťažítko nad štrk, to už račej to GTR-ko

  81. Macolaiden

    MacolaidenPřed 10 dny

    @volant.tv Jho však terenne auto od Mercedesu, pochopiteľne. 👍🏿 Gratulujem k trendom 👍🏿, jedno z videí ktoré sa tam dá pozrieť (sem tam sa mi pretočia oči 🙄😳 že čo tam ľudia pozerajú) Ti ma zaráža že toto Gčo (1. generacia) bolo vyrábané aj ako Peugeot P4 v licencií vyrábané vo Francúzku a ešte tam mali svoje motory 😂😂😂 a tu sme pri spoľahlivosti niekde inde (?)

  82. volant.tv

    volant.tvPřed 10 dny

    to asi tazko... ten kto ide do Gecka musi ratat s tym, ze to nestoji 5 korun

  83. Palo Cintula

    Palo CintulaPřed 11 dny

    Akože tiež terénné auto a nevydrží to níč keď máš dotoho stále sypať. Veď to je otom aby to vydržalo bez toho aby si dotoho musel staale sypať...

  84. Peter Trhan

    Peter TrhanPřed 10 dny

    vidno, ze o terennych autach vies trt

  85. Palo Cintula

    Palo CintulaPřed 11 dny

    Som rád,že vždy tam poviete pravdu ako je aj táto na konci. Presne tak to je na slovensku. Preto tady budú jazdiť vždy samé felície a jedno litre 🤣

  86. matuš Gerbiark

    matuš GerbiarkPřed 11 dny

    Mne sa napríklad Gčko veľmi páči. Hlavne do mesta aj keď asi by mi zjedlo aj gate.

  87. Peter Trhan

    Peter TrhanPřed 11 dny

    Ak je Marek chalan čo sme voľakedy spolu písali v fanclube opel frontera tak mu pripomeniem absolútneho kráľa servisov - Frontera B 🤣🤣🤣 *pt*

  88. Peter Trhan

    Peter TrhanPřed 11 dny

    Ach sorry, to bol MTZ racing 😝☺ ale na aute trvám ! 😄

  89. janko hrasko

    janko hraskoPřed 11 dny

    bol by som zvedavy ake aditivum pan Mosny odporuca do benzinovych motoroch

  90. janko hrasko

    janko hraskoPřed 11 dny

    auto zlocincov sr, hlavne dphackarskych kralov slovakistanu

  91. floathing1feather1

    floathing1feather1Před 11 dny

    Ten smiech na konci 🤣. Nový majiteľ ten sa nikdy nedozvie pravdu, tak tak.

  92. Peter Stehlík

    Peter StehlíkPřed 11 dny

    iba 19k??? lol

  93. BimmerFan

    BimmerFanPřed 11 dny

    Vidím Gečkovu krabicu ...puštam z velkym vzrušenim nečitam ani nazov videaaa,,,len po par sekundach počuvam Diesel O.o "tak a je po krasnom agresivnom bublote " škoda :((( ale pustam video a idem pozerat :))

  94. BimmerFan

    BimmerFanPřed 11 dny

    ​@volant.tv )Pozrel som cele super , zase niečo nove viem :) Jediny kanal na YT ktory ked prida nove video može byt aj o multicare viem že ho nebudem pretačat :))))

  95. volant.tv

    volant.tvPřed 11 dny

    Dik a skus si ten dizel odmysliet :)

  96. LimoZina

    LimoZinaPřed 11 dny

    Tento motor bol velmi rozšírený v ML400.. mal som ho kedysi a nalietali sme až po 330 000km, potom šlo auto otcovi a jazdi dodnes. S motorom som mal problémy hlavne čo sa týka regulácie tlaku paliva, na diagnostike mi to hadzalo blbosti, motor vedel pri plnej záťaži zdochnúť. Vadné bolo tesnenie na vysokotlakom regulátore. Prevodovka ako bolo spomenuté, je slabšia prevodovka. Napln nieje určite doživotná, je tam predpis na výmenu. Popri tom sa mení pomerne jednoducho prevodový filter a priechodka káblov RJ prevodovky. Predáva sa to v sade. Géčko ma nezaujalo ako auto do terénu, ano vyzera super..ale land cruiser to bola iná káva..aj motormi, spolahlivostou a robustnostou.

  97. volant.tv

    volant.tvPřed 11 dny

    Dik moc za skusenost z prvej ruky

  98. Matěj Hudeček

    Matěj HudečekPřed 11 dny

    Máme g čko a jezdíme v takovém terénu ze by se s toho někteří pos... a do terénu je to nejlepší auto jakým jsem jel👍

  99. Martin Paulovic

    Martin PaulovicPřed 6 dny

    @Matěj Hudeček tak to áno, len u nás väčšina ľudí čo má takéto auta ničí prírodu že je človeku až do plaču. Pokiaľ to je na pracovné účely a človek jazdí normálne prečo nie

  100. Matěj Hudeček

    Matěj HudečekPřed 7 dny

    Martin Paulovic jezdíme naprosto legálně při myslivosti např. při krmení zvěře.

  101. Martin Paulovic

    Martin PaulovicPřed 7 dny

    Píšeš ze jazdíš v teréne. Dodržuje zákony? Lebo ak to nieje tvoj pozemok nemáš tam co s motorovým vozidlom hľadať!!!

  102. volant.tv

    volant.tvPřed 11 dny

    Raz ukazes, by som bol zvedavy

  103. Mirec95

    Mirec95Před 11 dny

    Super video ako vždy.Dobra téma,video plne naozaj cenných informacii bez skrášlovania a zavádzania,ktoré možno budúcemu majitelovy pomôžu do budúcna.Mňa by zaujmalo ako je na tom audi a4 generacia B8 s motorom 3.0tdi (176kw alebo 180kw) a ako sú na tom prevodovky... Vedel by si niečo pozisťovať a spraviť video na to? Dúfam že by to zaujmalo viac ludí ako iba mňa.Ďakujem.

  104. Mirec95

    Mirec95Před 11 dny

    Super budem ti veľmi vďačný :)

  105. volant.tv

    volant.tvPřed 11 dny

    Ok skusim, musim take auto najprv zohnat

  106. aaaaaaaaa4564564

    aaaaaaaaa4564564Před 11 dny

    Krásne auto. Ale nech to nekupuje Slovák. Ja som verný Škoda Superb 3U. To je tiež ako Gčko! 🤣🤣

  107. igor bata

    igor bataPřed 11 dny

    4.2 V8

  108. Jiří Strmiska

    Jiří StrmiskaPřed 11 dny

    Výborný formát a vůbec myšlenka těchto videí, jen pokračuj ;)

  109. volant.tv

    volant.tvPřed 10 dny

    dik moc, dalsie pokracovania pridu

  110. igor bata

    igor bataPřed 11 dny

    Co tak spravit video o vw phaitone?

  111. volant.tv

    volant.tvPřed 10 dny

    dobry napad, este taky zohnat

  112. Peter Žabka

    Peter ŽabkaPřed 11 dny

    Super len tak dalej 👍velmi zaujimave video 👍mne sa pacia auta od vw moj oblubenec je golf 7 gti s motorom 2.0 tsi 162 kw s manualnou prevodovkou chcel by som si ho v najblizsom case kupit a ak by ste o nom urobili dake podobne video bolo by to uplne super 👍🙂 vidno ze tento clovek vie volaco o autach ... 👍

  113. volant.tv

    volant.tvPřed 10 dny

    skusim , golf je vdacna tema