FARMA - Rado odhalil nepríjemné detaily z minulosti: Zachránila ho až jeho frajerka!

Vlado Hudáček sa opäť snaží brnknúť na citlivú strunu Rada Dulina. Už niekoľkokrát sa vyjadril, že by si do duelu mohol zobrať Kristi Dali a tým by Rada psychicky zlomil. Rada takéto reči vytáčajú, ale zatiaľ sa drží celkom dobre. Pred pár rokmi by to mohlo dopadnúť inak.
Viac na: farma.markiza.sk/
Facebook: MarkizaFarma/
Instagram: farma.markiza
Vitajte na oficiálnom CSgos kanáli Televízie Markíza!
Každý deň u nás nájdete tie najzaujímavejšie videá z produkcie našich internetových portálov, ako aj exkluzívny pohľad do zákulisia najsledovanejšej televízie a jednotlivých programov. Úplne bezplatne si tiež môžete pozrieť celé epizódy vybraných relácií, seriálov, či šou z vlastnej tvorby TV Markíza. Prihláste sa k odoberaniu nášho kanálu a získajte všetok tento skvelý obsah. Prajeme príjemnú zábavu!
» Prihlásiť sa na odber: bit.ly/2WcCoON
» Sleduj celé epizódy: videoarchiv.markiza.sk/
TELEVÍZIA MARKÍZA
» web: www.markiza.sk
» Facebook: TeleviziaMarkiza/
» Instagram: tvmarkizaofficial
» CSgos: csgos.info
» eshop: shop.markiza.sk/
TELEVÍZNE NOVINY
» web: www.tvnoviny.sk/
» Facebook: TelevizneNoviny/
» Instagram: tvnoviny.sk
#TVMarkiza #TeleviziaMarkiza

Komentáře

 1. God Peter

  God PeterPřed měsícem

  keby bol taky frajer imunitu niekomu da a ide s Vladimirom serus

 2. Ludmila S

  Ludmila SPřed měsícem

  Rado konečne si sám o sebe povedal pravdu alkoholizmus, agresivita, zákernosť,faloš. Tak toto som skutočne Ja "Traste sa"!!! Nehľadáš náhodou aj takéto vlastnosti::abstinenciu,pracovitosť, slušnosť a hlavne zodpovednosť za svoje vyčíňanie?Poviem Ti to po LOPATE -- Doma sa aj naďalej spravaj ako sociopat tam Ťa nikto nevidí a hlavne nepočuje -- Kika sa už boji návratu domov(do reality) pridaj sa k nej a zostaňte spolu na farme ako správcovia farmy, aspoň by ste mali kde spolu bývať,.Ale kto Vás bude živiť ?Aha Láska ... nedajbože ďalšia reality šou -- TY a JA sme DVAJA !!!😎

 3. vomit

  vomitPřed měsícem

  lebo on si vôbec nevybral do duelu petra ked si mohol vybrať mateja

 4. Alek

  AlekPřed měsícem

  Rado,ale ako všetko prekrúcaš,čo hovoríš Ty na druhých,presne to robíš sám.Zákerák ostane zákerákom,ale Ty ešte k tomu falošný-vychcaný-zosratý !!!!